Hlavní navigace

Česká televize hlavní mediální partner festivalu Letní Letná 2009

[Tisková zpráva] Česká televize je hlavním mediálním partnerem letošního ročníku Mezinárodního festivalu nového cirkusu, divadla a hudby Letní Letná, který se uskuteční od 19. do 31. srpna v Praze.

Sdílet

Česká televize v rámci mediálního partnerství podporuje festival především formou vysílání celostátní spotové kampaně od 3. do 26. 8. 2009. Spot si mohou diváci a návštěvníci webu České televize přehrát a ohodnotit podle toho, jak se jim líbí: www.ceskatele­vize.cz/ct/par­tneri/. O festivalu bude Česká televize informovat ve svých zpravodajských a kulturních pořadech.

Česká televize přispěje také do festivalového programu koncertem Kašpárek v rohlíku, který proběhne v pátek 28. srpna od 17 hodin. Diváci jsou zváni na živé koncertní provedení písniček ze stejnojmenného CD s divadelními prvky v podání hudebně zdatných divadelníků a divadelně schopných hudebníků. Každý jejich koncert je originálem i díky obměňovanému složení vystupujících. Ve stylu populárního bejbypanku vystoupí na Letní Letné Márdi z Vypsané fixy, Blanka Šrůmová, Jura Hradil z Tatabojs, Ondřej Pečenka z Folk3mail, Kája Dytrtová z Miou Miou a herci loutkohry Jihočeského divadla v Českých Budějovicích. Vstup na koncert je zdarma.

Festival Letní Letná se stal spojencem Pomozte dětem, společného sbírkového projektu České televize a Nadace rozvoje občanské společnosti (www.pomoztede­tem.cz). Během festivalu budou moci návštěvníci přispět do sbírkové pokladničky s logem Kuřete se záchranným kruhem. Další možností, jak přispět na projekt Pomozte dětem, je zakoupení dárkových předmětů s motivem Kuřete. Jejich prodej bude na místě ve dnech 22., 28. a 30. 8. zajišťovat společnost Kasa.cz (www.kasa.cz).

Více informací: www.ceskatele­vize.cz/ct/par­tneri/

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).