Hlavní navigace

Česká televize hlavní mediální partner festivalu Letní Letná 2010

[Tisková zpráva] Česká televize je hlavním mediálním partnerem Mezinárodního festivalu nového cirkusu, divadla a hudby Letní Letná, který se uskuteční od 19. do 31. srpna v Praze.

Sdílet

Již po sedmé ovládne prostor mezi Hanavským pavilonem a Kramářovou vilou Letní Letná – čtrnáctidenní maraton zahraničních hvězd nového cirkusu, tuzemských souborů, pohádek, aktivit pro děti a jejich rodiče. Česká televize v rámci mediálního partnerství podporuje tento festival především formou vysílání celostátní spotové kampaně. Diváci i návštěvníci si mohou na webu České televize spot přehrát a ohodnotit podle toho, jak se jim líbí: www.ceskatele­vize.cz/ct/par­tneri/. O festivalu bude Česká televize informovat ve svých zpravodajských a kulturních pořadech.

Do festivalového programu přispěje Česká televize koncertem Koťata a její tygři / Laura a její tygři, který proběhne v sobotu 28. srpna od 17 hodin. Vstup na koncert je zdarma.

V roce 2005 se na jednom ze svých vystoupení potkal dětský sbor Koťata z Chlumce u Ústí nad Labem s rockovým bandem Laura a její tygři. Koťata oblečená v „tygřích" kostýmech (černé brýle, černé kalhoty a bílé košile s černou kravatou) tančila a zpívala s takovou radostí a nasazením, že Tygry zcela okouzlila. Vidět jste je mohli letos na Velikonoční pondělí v České televizi v zábavném pořadu Kuře v inventuře, kterým vyvrcholil sbírkový projekt Pomozte dětem.

Více informací: www.ceskatele­vize.cz/ct/par­tneri/

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).