Hlavní navigace

Jednička ČT měla druhý nejlepší víkend v roce 2011

[Tisková zpráva] Letošní 50. páteční a sobotní vysílání dosáhlo na Jedničce v hlavním vysílacím čase jako celek výkonem 25,66 % druhého nejlepšího podílu na divácích v tomto roce. ČT1 tak oslovila každého čtvrtého diváka, který v danou dobu sledoval televizor.

Sdílet

Navíc se pořady Všechnopárty, Vyprávěj, Trumfy Miroslava Donutila a Bakaláři 98 staly nejúspěšnějšími víkendovými pořady na všech televizních stanicích po 20:00 hod. v uplynulém týdnu.

V pátek 16. prosince 2011 odvysílala Česká televize od 20:00 hodin na Jedničce v pořadí již čtrnáctou část třetí řady retro seriálu Vyprávěj. Díl s názvem Chmelová brigáda si nenechalo ujít v průměru 1 milion 300 tisíc dospělých (sledovanost 14,7 % při podílu na publiku 34,85 %) a 80 tisíc dětí.

Druhým pátečním pořadem, který překročil milionovou hranici sledovanosti, se stala Všechnopárty Karla Šípa, tentokrát na téma Cizinci v Česku. Do divadla Semafor přišli jako hosté kuchař Emanuel Ridi, zpěvačka Tonya Graves a fotbalový útočník Andrej Kerič. Jejich příběhy o tom, jak se v Česku ocitli, si pustilo v průměru 1 milion 388 tisíc diváků starších 15 let (sledovanost 15,7 % při podílu na publiku 39,18 %). Páteční Všechnopárty se tak stala letos druhým nejúspěšnějším vydáním v rámci zábavného cyklu a navíc nejúspěšnějším víkendovým pořadem na všech televizních stanicích po 20:00 hod.

Také sobotní večerní programová nabídka Jedničky České televize dokázala získat milionové publikum. Téměř každý třetí dospělý si nenechal ujít od 20:00 hodin na Jedničce Trumfy Miroslava Donutila. Za svými hokejovými hosty Jaromírem Jágrem a Milanem Novým se Miroslav Donutil vydal do Kladna a u obrazovek si jejich setkání pustilo v průměru 1 milion 112 tisíc dospělých (sledovanost 12,6 % při podílu na publiku 29,64 %). Pořad se tak stal druhým nejúspěšnějším vydáním v rámci cyklu a třetím nejsledovanějším pořadem uplynulého víkendu na všech televizních stanicích po 20:00 hod.

Na úspěšnou talk show navázala od 20:57 hod. repríza pořadu Bakaláři 98. Marek Eben v roli průvodce uvedl povídky Silvestr s dědou, Tenhle striptýz platím já a Slivovice, na které se dívalo v průměru 1 milion 30 tisíc diváků starších 15 let (sledovanost 11,7 % při podílu na publiku 27,40 %).

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).