Hlavní navigace

Česká televize na veletrhu a literárním festivalu Svět knihy 2008

[Tisková zpráva] Česká televize zahájí svoji prezentaci na 14. Mezinárodním knižním veletrhu a literárním festivalu Svět knihy Praha 2008 ve čtvrtek 24. dubna ve 12.00 hodin slavnostním otevřením expozice Edice ČT za účasti generálního ředitele ČT Jiřího Janečka, ředitelky programu Kateřiny Fričové a vedoucího obchodního útvaru Jana Boleslavského.

Sdílet

Česká televize – Edice ČT se již podruhé prezentuje na veletrhu Svět knihy 2008, který probíhá ve dnech 24. – 27. dubna 2008 na Výstavišti v pražských Holešovicích. Pro návštěvníky připravila Edice ČT v pravém křídle Průmyslového paláce kromě širokého sortimentu knih, DVD a nejrůznějších předmětů spojených s pořady a osobnostmi České televize také bohatý doprovodný program, setkání s významnými autory, moderátory a redaktory České televize, autogramiády a zábavnou přednášku tvůrců TV cyklu O češtině v rámci projektu Rosteme s knihou. Malí návštěvníci se opět mohou těšit na postavičky Maxipsa Fíka a Večerníčka, ukázku kulis z pořadu Hřiště 7 a na přenos programů České televize na plazmové obrazovce.

Více informací: www.edicect.cz

Ústředními tématy 14. Mezinárodního knižního veletrhu a literárního festivalu Svět knihy Praha 2008 jsou Láska a vášeň v literatuře, Kniha a životní styl a Egypt – 50 let české egyptologie, čestným hostem je Španělsko. Více informací: www.svetknihy.cz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).