Hlavní navigace

ČT: Otázky Václava Moravce Speciál k volbách do PS PČR – úterý 15. září

[Tisková zpráva] V úterý 15. 9. 2009 na ČT2 a ČT24 od 21:35 Otázky Václava Moravce Speciál k volbám do Poslanecké sněmovny PČR – živě z Ústí nad Labem – s J. Paroubkem, P. Gandalovičem, J. Šenfeldem, J. Drábkem, P. Rabasem, M. Hilšerem, B. Tomášovou, A. Malým, J. Klimešem a T. Otcovskou o předčasných parlamentních volbách, ústavní krizi, o receptech na ekonomickou krizi, o nezaměstnanosti, o regionální politice politických stran, o spolupráci s krajskou reprezentací při řešení regionálních problémů a dalších aktuálních tématech.

Sdílet

Místo přenosu – Dům kultury Ústí nad Labem, Velká hradební 19

Hlavní hosté – lídři krajských kandidátek stran, které by podle dvou průzkumů ve volbách překročili hranici 5 %: Jiří Paroubek (ČSSD), Petr Gandalovič (ODS), Josef Šenfeld (KSČM), Jaromír Drábek (TOP 09), Přemysl Rabas (Strana zelených)

Osobnosti regionu – student UK Marek Hilšer, Akademický senát UK, terénní sociální pracovnice Bilina Tomášová, místopředseda Rady senioru ČR Alois Malý, předseda odborů v České Rafinérské Jan Klimeš, studentka Tereza Otcovská, občanské sdružení Kořeny

Témata: předčasné parlamentní volby, ústavní krize, volební programy politických subjektů, recepty na ekonomickou krizi, nezaměstnanost, důchodová a další ekonomické a sociální reformy, regionální politika politických stran, energetika, životní prostředí, spolupráce s krajskou reprezentací při řešení regionálních problémů, volební kampaň a další aktuální témata

Otázky Václava Moravce Speciál lze sledovat živě a kdykoliv také ze záznamu na zpravodajském portálu www.ct24.cz i v internetovém iVysílání České televize na adrese www.ivysilani.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).