Hlavní navigace

ČT: Otázky Václava Moravce Speciál k volbách do PS PČR – úterý 8. září

[Tisková zpráva] V úterý 8. 9. 2009 na ČT2 a ČT24 od 21:35 Otázky Václava Moravce Speciál k volbám do Poslanecké sněmovny PČR – živě z Olomouce – s M. Vlčkem, I. Langerem, A. Černým, J. Chalánkovou, P. Horákem, J. Jařabem, L. Gronským, B. Bendovou, D. Dokoupilovou, M. Svozilovou a L. Dvořákem o předčasných parlamentních volbách, volebních programech politických subjektů, o volební kampani a dalších aktuálních tématech.

Sdílet

Místo přenosu – sál hotelu Sigma, Olomouc, Jeremenkova 36

Hlavní hosté – lídři krajských kandidátek stran, které by podle dvou průzkumů ve volbách překročili hranici 5 %: Miloslav Vlček (ČSSD), Ivan Langer (ODS), Alexander Černý (KSČM), Jitka Chalánková (TOP 09), Pavel Horák (KDU-ČSL)

Host na telemostu – lídr strany, která by podle dvou průzkumů ve volbách mohla v rámci statistické chyby překročit hranici 5 %: Jan Jařab (Strana zelených)

Osobnosti regionu – psychiatr Libor Gronský, keramička Bára Bendová, majitelka firmy Dana Dokoupilová, učitelka Gymnázia Litovel Milada Svozilová, rektor Univerzity Palackého Olomouc Lubomír Dvořák

Témata: předčasné parlamentní volby, volební programy politických subjektů, recepty na ekonomickou krizi, nezaměstnanost, důchodová a další ekonomické a sociální reformy, regionální politika politických stran, spolupráce s krajskou reprezentací při řešení regionálních problémů, volební kampaň a další aktuální témata

Otázky Václava Moravce Speciál lze sledovat živě a kdykoliv také ze záznamu na zpravodajském portálu www.ct24.cz i v internetovém iVysílání České televize na adrese www.ivysilani.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).