Hlavní navigace

ČT: Prodloužení termínu veřejné obchodní soutěže k multiplexu veřejné služby

[Tisková zpráva] Kvůli upřesnění některých technických a organizačních parametrů ve výsledné verzi TPP bude upraven zadávací materiál veřejné obchodní soutěže na poskytování služeb souvisejících s výstavbou a provozem multiplexu veřejné služby. Česká televize také prodlouží termín pro odevzdání soutěžních návrhů.

Sdílet

Na základě vypořádání připomínek k Technickému plánu přechodu (TPP) od analogového k digitálnímu vysílání sdělil Český telekomunikační úřad České televizi, že bude provedeno upřesnění některých technických a organizačních parametrů uvedených v původním návrhu TPP, které mají vliv i na výstavbu a provoz multiplexu veřejné služby a musí se tedy rovněž promítnout do zadávacího materiálu veřejné obchodní soutěže na poskytování služeb souvisejících s jeho výstavbou a provozem, vyhlášené Českou televizí.

Z těchto důvodů prodlužuje Česká televize v souladu s podmínkami zveřejněné obchodní soutěže termín pro odevzdání soutěžních návrhů. Nová lhůta bude stanovena po zapracování změn do zadávací dokumentace. Ostatní podmínky soutěže se nemění.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).