Hlavní navigace

ČT spouští nový internetový server sportzive.cz

[Tisková zpráva] Česká televize přichystala pro fanoušky sportu skutečnou lahůdku. Webové stránky www.sportzive.cz budou úzce spolupracovat s Redakcí sportu ČT a stanou se předobrazem budoucí internetové verze sportovního kanálu ČT4. Vedení sportovní stanice rovněž předpokládá, že stránky budou postupem doby využívány i k odvysílání sportovních přenosů, na něž nebude v rámci programové skladby ČT4 v televizním vysílání prostor.

Sdílet

Výhodou této varianty je flexibilita a prakticky neomezená kapacita serveru. To je dobrá zpráva zejména pro sportovní odvětví, která nepatří zatím k nejmasovějším a přilákají jen menšinového diváka. Součástí sportovního webu je i živé vysílání ČT4, které je přerušováno jen v případě, že nemá televize veřejné služby internetová práva. Navíc se počítá s tím, že vybrané sportovní akce ze stanic ČT2 a ČT4 nabídne web sportzive.cz v přímých přenosech – tedy opravdu živě. Pro dokonalou informovanost sportovních fanoušků na stránkách nebude chybět ani videoarchiv jednotlivých pořadů, sportovní fotoperličky nebo ankety. Počítá se i s publicistickou rubrikou.

Redakci sportovního webu jde i o zpětnou vazbu s diváky. Komunikuje proto se svými návštěvníky také na sociální síti Facebook. Stránka na sociální síti čítá od svého spuštění na počátku května tohoto roku takřka 700 fanoušků. Všichni další příznivci sportu jsou zde vítáni.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).