Hlavní navigace

ČT1: Boj o krále a královnu tanečního parketu live začíná už tuto sobotu!

[Tisková zpráva] Taneční kreace populárních osobností, výroky přísné odborné poroty, hodně emocí, ale především ojedinělá podívaná a skvělá zábava čekají na diváky ČT1 od 30. října vždy v sobotu od 20:00 hodin v přímých přenosech velkolepé StarDance ...když hvězdy tančí. Exkluzivní pohled do zákulisí taneční show nabídne ČT1 od neděle 31. října denně kromě soboty od 20:00 v pořadu StarDance ...kolem dokola.

Sdílet

StarDance mohou diváci sledovat ve stejnou dobu také na ČT HD v nativním vysokém rozlišení.

Chat s moderátory StarDance Terezou Kostkovou a Markem Ebenem proběhne v pondělí 1. listopadu od 14.00 a každé další pondělí pak chat s tanečním párem, který nepostoupil do dalšího kola, a to na webovém speciálu www.star-dance.cz. Jeho návštěvníci zde naleznou také soutěž o vstupenky, videoarchiv, blogy, stále aktualizované informace i prostor pro diskusi.

Průběh každého kola StarDance si mohou diváci ČT1 připomenout v repríze pořadu, kterou ČT1 uvádí vždy v neděli po půlnoci a v pátek dopoledne od 09:00: www.ceskatele­vize.cz/program

Vždy v originálním pojetí a neopakovatelné atmosféře se o přízeň diváků bude ucházet osm šaramantních celebrit, které vytvořili taneční páry s osmi sympatickými profesionálními tanečnicemi a tanečníky: Pavel Kříž & Alice Stodůlková, Monika Absolonová & Václav Masaryk, Saša Rašilov & Karolína Majerníková, Filip Sajler & Veronika Šmiková, Veronika Žilková & Marek Dědík, Aneta Langerová & Michal Kurtiš, Jitka Čvančarová & Lukáš Hojdan, Alexander Hemala & Jitka Šorfová, předvedou v sobotu 30. října na ČT1 od 20:00 něžný waltz a temperamentní tanec cha-cha, a to za živého doprovodu Moondance Orchestra Martina Kumžáka a v režii Romana Petrenka. Jejich výkony posoudí čtyřčlenná porota Tatiana Drexler, Zdeněk Chlopčík, Petra Kostovčíková a Petr Zuska.