Hlavní navigace

ČT1: Milionový návrat Četnických humoresek a rekordní Reportéři ČT

[Tisková zpráva] Četnické humoresky jsou u televizních diváků stále oblíbené a po prázdninové pauze je sledoval 1 milion 209 tisíc diváků včetně dětí. Výrazného úspěchu v podobě letošního nejvyššího podílu na publiku (24,39 %) dosáhli i Reportéři ČT.

Sdílet

Po prázdninové odmlce začala v pondělí 5. září 2011 ČT1 od 20:00 hodin vysílat další příběhy z brněnské pátračky, které diváci znají jako Četnické humoresky. Epizodu Loupežník, která se odehrává netradičně na Podkarpatské Rusi, zhlédlo v průměru 1 milion 171 tisíc dospělých diváků (sledovanost 13,3 % při podílu na publiku 29,23 %) a 38 tisíc dětí. Četnické humoresky se tak staly nejúspěšnějším pořadem na všech TV po 20. hodině.

Po Četnických humoreskách vysílala Jednička od 21:35 hodin rovněž velmi sledovaný aktuální publicistický magazín Reportéři ČT. Reportáže na téma: Dobrovského tunely v Brně – nejdražší stavba v Brně či Etnická nenávist ve Šluknovském výběžku a Záhadný požár krkonošské Petrovy boudy si nenechal ujít téměř každý čtvrtý divák v danou dobu u obrazovky. Reportéry vidělo v průměru 712 tisíc diváků starších patnácti let (sledovanost 8,1 %).