Hlavní navigace

ČT1: Pravěk útočí – premiéra třetí řady od 3. 7.

[Tisková zpráva] Časoprostorovou branou k nám pronikají vyhynulé prehistorické příšery. Střet pravěkých monster se současností v dokonalé počítačové animaci – britský sci-fi seriál se vrací na Českou televizi. Premiéra třetí řady od neděle 3. 7. v 17:15 hodin na ČT1.

Sdílet

Seriál televize BBC profituje z divácké obliby příběhů, v nichž se střetávají pravěká monstra se současností. V deseti nových epizodách se hrdinové utkají s dalšími nebezpečnými tvory, pronikajícími skrze anomálie do naší současnosti, a stanou tváří v tvář hrozbě, ohrožující nejen budoucnost samotného Centra, ale i existenci lidstva jako takového.

Nick Cutter, otřesený Stephenovou smrtí a zradou své ženy Helen, musí udržet svůj tým pohromadě a připravit jej na nové výzvy. Kromě postav, které již diváci znají, tedy Connora Templea, Abby Maitlandové, Jenny Lewisové a Jamese Lestera, tým v průběhu třetí série posílí někteří noví členové: zarputilý policista Danny Quinn, energická egyptoložka Sarah Pageová, nebo nový velitel bezpečnosti Centra pro výzkum anomálií kapitán Becker.

Hrají: D. Henshall, A.-L. Potts, H. Spearittová, L. Brownová, B. Miller, J. Aubreyová, B. Mansfield, L. Rouassová a další. Režie Tony Mitchell.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).