Hlavní navigace

ČT1: Své Duety zazpívají hvězdy live – výjimečně v neděli 15. listopadu

[Tisková zpráva] Výjimečně v neděli 15. 11. na ČT1 od 20:00 pokračuje souboj známých osobností a profesionálních zpěváků o titul Král a Královna duetů ve velkolepé pěvecké show Duety ...když hvězdy zpívají. V průběhu třetího večera se představí sedm pěveckých párů, čtyři zazpívají country a folk, tří rockové duety.

Sdílet

Pavel Zedníček a Radka Fišarová zazpívají písničku od Vlasty Redla „Sbohem Galánečko“, Ester Janečková a Kamil Střihavka slavnou píseň od Beatles „Oh Darling“. Jana Boušková a Tomáš Trapl zamíří do oblasti country s písní „Jackson“ od Jiřího Grossmanna, v originálním podání I´m going to Jackson od Johnyho Cashe. Vojtěch Bernatský a Petra Janů se představí s rockovou písní od Ewy Farne „Měls mě vůbec rád“. Jaromír Nosek a Jitka Zelenková zazpívají píseň „Zloděj dobytka“ (You Must Have Been a Beautiful Baby, Karel Gott, Jiří Štaidl, orig. Johny Mercer, Harry Warren). Nebyl by to Petr Kolář, aby se Simonou Postlerovou nezazpíval rockovou píseň od rockové skupiny Katapult „Hlupák váhá“. Poslední píseň večera „Hejna včel“ od bratří Nedvědů zazní v podání Zuzany Jandové a Petra Kotvalda.

Prvním hvězdným párem, který pěveckou vyřazovací soutěž opustil, jsou Daniel Rous a Marcela Březinová. Záznam jejich chatu z pondělí 9. 11. a vše, co diváky o soutěžní pěvecké show a jejím dramatickém průběhu zajímá, najdou webovém portálu www.duetyhvezd.cz. Exkluzivní pohled do zákulisí pěvecké show přináší pořad Duety …kolem dokola, vždy na ČT1 od 18:40 hodin, denně, kromě soboty a úterý 17. listopadu, s výjimkou soboty 14. listopadu.

V sobotu 14. listopadu vysílá ČT1 od 20:00 přímý přenos Už je to tady – koncert z iniciativy Václava Havla k dvacátému výročí politických změn v Československu a pádu železné opony z prostor Pražské křižovatky. Účinkují: Lou Reed, Suzanne Vega, Joan Baez, Renée Fleming, Jiří Stivín a další. Hraje Pražská komorní filharmonie, dirigent Jiří Bělohlávek. Režie A. Rezek. Více informací: www.ceskatele­vize.cz/program