Hlavní navigace

ČT1: Své finálové Duety zazpívají hvězdy live již tuto sobotu 19. 12.!

[Tisková zpráva] V sobotu 19. prosince 2009 na ČT1 od 20:00 vyvrcholí souboj známých osobností a profesionálních zpěváků o titul Král a Královna duetů ve velkolepé pěvecké show Duety ...když hvězdy zpívají.

Sdílet

Finálové páry – Simona Postlerová a Petr Kolář, Vojtěch Bernatský a Petra Janů – předvedou své nejoblíbenější duety z této soutěže v pomalém a rychlém tempu, poté píseň, která vyjadřuje jejich vztah a jako „třešničku na dortu" zazpívají oba hvězdné páry stejný duet. Vždy za živého doprovodu Moondance Orchestra pod vedením Martina Kumžáka.

V průběhu přímého přenosu čeká diváky pěvecké překvapení večera v podání moderátorské dvojice Tereza Kostková a Aleš Háma.

Simona Postlerová a Petr Kolář zazpívají v pomalém tempu rock Hlupák váhá (Katapult), v rychlém tempu swing Can´t buy me love (Beatles) a třetí v pořadí bude soul Ze známých důvodů.

Vojtěch Bernatský a Petra Janů zazpívají v pomalém tempu Párkrát mlčet z muzikálu Fantom opery, v rychlém tempu soul Sedmkrát (Blackmilk) a jejich třetí písní bude balada Jednou nebe zavolá (Petr Kolář).

Oba finálové páry budou zpívat legendární hit Tam za vodou v rákosí (verzi Basiková/Bárta).

Šest párů, které do finále Duetů nepostoupily – Daniel Rous a Marcela Březinová, Ester Janečková a Kamil Střihavka, Jaromír Nosek a Jitka Zelenková, Pavel Zedníček a Radka Fišarová, Zuzana Jandová a Petr Kotvald, Jana Boušková a Tomáš Trapl – se s diváky společně rozloučí vánoční písní.

Vše, co vás o soutěžní pěvecké show a jejím dramatickém průběhu zajímá, najdete na webovém portálu http://www.du­etyhvezd.cz

Exkluzivní pohled do zákulisí pěvecké show přináší pořad Duety…kolem dokola, vždy na ČT1 od 18:40 hodin, denně kromě soboty, naposledy v neděli 20. 12. od 18:35 hodin.