Hlavní navigace

ČT1: Vysoká hra o 5 milionů Kč!

[Tisková zpráva] Vysoká hra zvyšuje svoji výhru ze stávajícího jednoho milionu na 5 000 000 korun! Od 14. dubna vždy ve čtvrtek na Jedničce od 20:00 je mohou získat účastníci soutěže, kde vědomosti a schopnosti riskovat mohou být klíčem k velkému zisku.

Sdílet

Vysoká hra je jediný soutěžní pořad na televizních obrazovkách, ve kterém se soutěžící stane milionářem hned na začátku a je jen na něm, jeho vědomostech a důvtipu, jestli si částku udrží.

„Sedm kategorií, sedm otázek, sedm sázek a sedm pravdivých odpovědí. Tak na co čekáte!“ Internetové verze vědomostní soutěže Vysoká hra se může zúčastnit kdokoliv a kdykoliv na www.vysokahra.cz. Každý si může vyzkoušet, jaké to je, odpovídat na záludné otázky z nejrůznějších tematických oblastí a sázet na své vědomosti virtuální milion korun. Na nejlepší hráče on-line Vysoké hry navíc čeká šance zahrát si o reálných pět milionů přímo v televizním studiu s moderátorem Petrem Šiškou.

Na webovém speciálu Vysoké hry je také možné soutěžit o ceny na Facebooku diskutovat, seznámit se s pravidly hry, podívat se do fotogalerie i na reportáž z konkurzu, zhlédnout video bonusy, dozvědět se více o moderátorovi soutěže a řadu dalších zajímavých informací.