Hlavní navigace

ČT24 má aplikaci pro uživatele iPhone

[Tisková zpráva] Portál www.ct24.cz nabízí žhavou novinku uživatelům telefonů iPhone. Česká televize připravila pro uživatele tohoto typu mobilních telefonů speciální zpravodajskou aplikaci vycházející z webových stránek ČT24. Ta umožní příjemcům dostávat dokonalý a aktuální zpravodajský servis.

Sdílet

Ředitel zpravodajství ČT Milan Fridrich je proto přesvědčen, že uživatelé telefonů iPhone novou službu poskytovanou Českou televizí uvítají: „S touto aplikací je možné sledovat webové zpravodajství ČT24 z mobilního telefonu v podstatě kdekoli a kdykoli. Velkou výhodou naší aplikace je rychlost a intuitivní ovládání,“ upozorňuje. Nová služba obsahuje kromě aktuálních zpráv z domova a ze světa také upoutávky na dva klíčové publicistické pořady České televize, jimiž jsou Otázky Václava Moravce a interaktivní Hyde park.

ČT24 tak učinila další krok na cestě k vybudování atraktivního a zároveň interaktivního média, které drží krok s moderní dobou a s technologickými inovacemi. Česká televize chce do budoucna ve zpravodajství mobilní služby i nadále rozvíjet.

„Věříme, že v malých multimediálních přenosných zařízeních jako jsou mobilní telefony, je budoucnost zpravodajství, včetně televizního. ČT24 proto musí už nyní myslet na diváky, kteří její zpravodajství vyhledávají jinde než v klasickém televizním přístroji,“ dodává Milan Fridrich.

Aplikace portálu www.ct24.cz je pro uživatele telefonu iPhone zdarma ke stažení v App Store pod názvem ČT24. http://appshop­per.com/news/ct24-zpravodajstvi

Aplikaci vytvořily pro Českou televizi společnosti FUTUROOM a Inmite.