Hlavní navigace

ČT4 - první sportovní reality show Se Čtyřkou na vrchol od 12. 2.

[Tisková zpráva] ČT4 zahajuje v sobotu 12. února od 20:55 první sportovní reality show Se čtyřkou na vrchol aneb nová energie českého lyžování. Projekt je zacílený na širokou lyžařskou veřejnost odhodlanou trávit aktivně období zimních měsíců na sjezdovkách ve Špindlerově Mlýně a soutěžit s ostatními lyžaři.

Sdílet

Ve hře je rovněž exkluzivní šance stát se členem reprezentačního týmu sjezdařů a trénovat se Šárkou Záhrobskou nebo Ondřejem Bankem. Od 12. února do 16. března 2011 proto na jedné ze sjezdovek ve Špindlerově Mlýně proběhne nepřetržitý otevřený závod. Své lyžařské dovednosti porovnají všichni milovníci soutěžení a lyžování. Závodní trať bude rotovat po celém Špindlerově Mlýně.

ČT4 vychází vstříc více než 2 milionům aktivních lyžařů v České republice, kteří jsou ochotni vyrazit do „Špindlu“ a závodit o možnost zažít něco, co si nelze koupit. Čtyřka vyzývá všechny lyžařské nadšence a k soutěžení v duchu motta: „ČT4 – žijeme sportem! Sportuju, lyžuju, zazávodím si a večer se uvidím v televizi.“

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).