Hlavní navigace

ČTVRTINA VSTUPENEK DO SÁLŮ VILLAGE CINEMAS GOLD CLASS SE PRODÁVÁ ONLINE

[Tisková zpráva] Elektronické vstupenky se staly hitem návštěvníků komfortních kinosálů

Sdílet

Praha, 12. května 2008 – V dubnu si návštěvníci komfortních kinosálů Village Cinemas Gold Class koupili 25 % vstupenek online. Je to zatím nejvyšší podíl online prodeje, který společnost Village Cinemas do této chvíle zaznamenala. Online vstupenky platí zákazníci platební kartou a mají formu SMS zprávy obsahující čárový kód nebo souboru ve formátu PDF zaslaného na e-mailovou adresu nakupujícího.

„Ukazuje se, že návštěvníci komfortních kinosálů preferují komfort také při objednávce a placení vstupenek,“ komentoval situaci generální ředitel Village Cinemas Czech Republic Tomáš Palička. „V mnoha případech jsme si již dříve ověřili, že chování návštěvníků sálů Gold Class předznamenalo pozdější zvyklosti ostatních návštěvníků našich multiplexů. Věříme, že tomu tak je i v tomto případě.“

Online prodej vstupenek do multiplexů Village Cinemas v Praze na Andělu a Černém Mostě zahájila společnost v červnu minulého roku. Unikátní systém připravený společně se skotskou společností Mobiqa je první svého druhu v rámci všech multiplexů Village Cinemas po celém světě. Umožňuje jako první v České republice a jediný mezi českými kiny a multiplexy vstupenku vytisknout přímo doma nebo si ji dokonce nechat zaslat jako SMS do mobilního telefonu.

Dva komfortní sály Gold Class provozuje společnost Village Cinemas v multiplexu Village Cinemas Anděl. Gold Class je oddělen od ostatních prostor kina a jeho součástí je foyer s barem. V obou kinosálech pak najdete 24 pohodlných dvousedaček zaručujících nerušený zážitek zpestřený možností objednávek jídla a nápojů. Více informací najdete na www.goldclass.cz.

O společnosti Village Cinemas Czech Republic:
Společnost Village Cinemas Czech Republic s.r.o. vznikla v roce 1999 jako pobočka australské společnosti Village Roadshow Ltd. V současné době provozuje osmisálové multikino v Praze na Černém Mostě v budově Zábavního centra Černý Most a nejmodernější multikino v České republice v Praze-Smíchově v areálu Anděl City, které je se 14 provozovanými sály a celkem 2300 sedadly v současné době největším v republice. Kvalitu nového smíchovského multiplexu potvrdila i porota mezinárodního veletrhu komerčních nemovitostí MAPIC ve francouzském Cannes, která jej v roce 2002 vyhlásila evropskou komerční stavbou roku v kategorii zábavy. Od roku 2007 provozuje Village Cinemas unikátní online systém prodeje vstupenek spojený s jejich zasíláním formou e-mailu a SMS. Více informací najdete na: www.villageci­nemas.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).