Hlavní navigace

Čtvrtý díl ČSMT: Rozdělená taneční dvojice, Egypťan v sukních a husí kůže na rukou!

[Tisková zpráva] ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT přinese opět pořádnou porci zábavy a emocí. Uvidíte mimo jiné taneční skupinu, za kterou by se nemusela stydět ani Beyoncé, dále exotický tanec Egypťana v sukních a závěr bude patřit rodící se hvězdě hudebního nebe. Z jejího zpěvu se Jakubovi s Pycem dokonce udělala husí kůže na rukou!

Sdílet

Nejdříve se představí Jaroslav Parči se svým neobvyklým přetextováním písně Bruna Marse. Moderní skladbu totiž zazpívá na slova slovenských říkanek a lidových písní. Po několika nepodařených číslech porotu probere představení RDS Company. Taneční skupiny, která má mezi sebou tanečníka se zkušenostmi z vystupování s Kylie Minogue či Beyoncé.

Porota musí často říkat i nepříjemné pravdy a dělat tvrdá rozhodnutí. Jedním takovým příkladem je taneční duo Pocket Pack. Porota dala po vystoupení teprve jedenáctiletému Michalovi Hlivákovi na vybranou: „Buď půjdeš sám, protože ty jsi talentovaný, nebo nepostupujete oba dva.“ Takový tlak malý Michal nevydržel a rozplakal se přímo na pódiu.

Porotu i diváky zaujme Osama Mimi Farag. Egypťan v pestrobarevných sukních, který do divadla přinese závan exotiky. Neumí zatím sice moc česky, svůj národní tanec však ovládá dokonale. Pestrobarevným sukním neodolá ani Lucie Bílá a tanec v egyptské sukni si sama vyzkouší.

Úplný závěr bude Evě Burešové. Svým zpěvem oslní celé divadlo. A moderátorům Jakubovi s Pycem z jejího zpěvu dokonce naskočí husí kůže. Ještě než začne zpívat, si ale vyslechne nepříjemné narážky Jara Slávika. „Jak dlouho zpíváte?“ zeptá se Martin Dejdar. „A od kdy se to začalo dát poslouchat? Kdy se lidé přestali před vámi zavírat?“, popichuje Jaro. Po vystoupení však porota společně s publikem nadšeně aplauduje ve stoje. „Jo, jo, jo! Nářez!“ vykřikuje nadšeně Lucie. Nakonec mladé zpěvačce složí poklonu i Jaro. „Omlouvám se za své hrubé chování. Jste nejlepší mladá zpěvačka, v kterékoli talentové soutěži v Čechách a na Slovensku za posledních patnáct let,“ hodnotí uznale.

Čtvrtý díl největší talentové show ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT uvidíte v neděli 25. září od 20.00 na Primě.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).