Hlavní navigace

Sharp představuje čtyři nové modely LCD televizí AQUOS řady E

[Tisková zpráva] Vstupte do světa krásy, přirozeně vypadajícího obrazu v plném rozlišení s jemným odstupňováním barev v kombinaci s výraznými detaily a bohatou barevnou hloubkou

Sdílet

Praha, 30. ledna 2008. Společnost Sharp představí v Japonsku 4 nové LCD televize AQUOS modelové řady E nabízející špičkovou obrazovou kvalitu a zobrazující jemné odstupňovaní barev v kombinaci s výraznými detaily a s bohatou barevnou hloubkou. Popularita LCD televizí neustále roste. Lidé stále častěji volí přístroje s plochými obrazovkami a nahrazují tak staré modely novými televizemi s většími úhlopříčkami a vyšším rozlišením.

Nová E řada AQUOS LCD televizí nabízí působivý obraz s bohatou barevnou hloubkou (TV kontrast*1: 15,000:1) zvýšením vnímaného kontrastu při optimalizaci podsvícení a zobrazovacího poměru LCD panelu vzhledem k reprodukované video scéně. Patentovaný 12-bitový BDE*2 obvod zajistí, že LCD panel reprodukuje i jemné rozdíly v barevných hodnotách (barevné odstupňování) a docílí tak zobrazení přirozeně vypadajícího obrazu s jemnými přechody barev. Kombinace vysokého kontrastu a 12-bitového BDE obvodu zaručuje tu nejvyšší kvalitu obrazu, zobrazení jemného barevného odstupňování od světlých tónů k tmavým s výraznými detaily a s bohatou barevnou hloubkou, což umožňuje divákovi si maximálně vychutnat plnou kvalitu obrazu slibovanou digitálním vysíláním.

Navíc kompaktní design s tenkým profilem, úzkým rámem a zmenšenou hmotností nabízí malé vnější rozměry s velkou obrazovkou a umožní, aby tyto modely byly instalovány na stejná místa jako jejich předchůdkyně a přitom nabídnou mnohem více místa pro samotný obraz.

Všechny modely Řady E nabízejí 1–bitový digitální zesilovač, který reprodukuje čistý, přirozený zvuk a také AQUOS Familink*3 pokročilé rozhraní, které umožní divákovi snadno a pohodlně ovládat AQUOS Blu-ray přehrávače, AQUOS HD rekordéry a AQUOS audio systémy připojené k AQUOS televizi. AQUOS televize nabízejí tradičně špičkovou kvalitu obrazu a zvuku, atraktivní design a minimální vliv na životní prostředí. Jsou dostupné v široké škále modelů a velikostí, od obřích kousků, přes televize na stěny obývacích pokojů, druhé televize pro ložnice, kuchyně a dětské pokoje až po televize kombinované s monitory.

Hlavní vlastnosti:

  • Televizní kontrast*1 15 000:1 a 12-bitový BDE*2 obvod zaručují nejvyšší kvalitu obrazu díky nejnovějším LCD technologiím.
  • Všechny modely nabízejí Double-Speed (120-Hz Frame Rate) Full HD technologii pro dokonalejší zobrazení rychlých scén.
  • LCD panel s minimálním odrazem světla pro pohodlné sledování televize v místnostech s jasným osvětlením, jako jsou například obývací pokoje.
  • Všechny modely jsou kompatibilní s AQUOS Familink*3, které umožní divákovi snadno a pohodlně ovládat připojené AQUOS Blu-ray přehrávače a další zařízení.
  • Šetrné k životnímu prostředí, provedení zaručující maximální energetickou účinnost.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).