Hlavní navigace

Čtyři premiérové seriály od ledna 2010 na TV Nova

[Tisková zpráva] S příchodem nového roku 2010 zařazuje televize Nova do vysílání premiérové řady čtyř oblíbených zahraničních seriálů. Diváci se mohou těšit na nové díly německého seriálu Kobra 11, amerických seriálů Kriminálka Las Vegas a Námořní vyšetřovací služba a sitcomu Dva a půl chlapa.

Sdílet

Praha 30. prosince 2009 – Premiérovou, v pořadí již 14. řadu německého seriálu Kobra 11 odstartuje Nova v pondělí 4. ledna 2010 ve 20 hodin dílem nazvaným Géniové mezi sebou. Na fanoušky opět čekají divoké automobilové honičky, turbulentní srážky, napínavé kriminální zápletky a také dvojice dálničních policistů známých již z předchozí série – Semir Gerkhan (Erdogan Atalay) a Ben Jäger (Tom Beck). Seriál Kobra 11 se vysílá již od r. 1996 a je nejúspěšnějším evropským akčním seriálem vůbec.

V pondělí 4. ledna bude rovněž mít premiéru první díl páté řady seriálu Námořní vyšetřovací služba. Díl nazvaný Pohřbít své mrtvé začíná ve 22.30 a diváci se v něm opět setkají nejen se zkušeným vyšetřovatelem Gibbsem (Mark Harmon) a jeho agenty – Anthonym DiNozzem (Michael Weatherly), Zivou Davidovou (Cote de Pablo) a Timothym McGeem (Sean Murray), ale také talentovanou vědkyní s brilantním mozkem Abby Sciutovou (Pauley Perette), patologem Donaldem Mallardem (David McCallum) a ředitelkou Jennifer Shepardovou (Lauren Holly). Seriál vypráví o každodenní práci týmu speciálních agentů, který řeší zločiny týkající se zaměstnanců vojenských námořních sil. Jeho největší kouzlo tkví v černém humoru, sarkasmu a vtipných hláškách jednotlivých vyšetřovatelů.

Spousta vtipných, sarkastických replik čeká na diváky také v šesté řadě sitcomu Dva a půl chlapa, jehož protagonisty jsou Charlie Harper (Charlie Sheen), bohatý starý mládenec s domem na pláži, který s lehkostí dostane každou ženu, jeho rozvedený bratr Alan (Jon Cryer) a „půl chlapa“, Alanův desetiletý syn Jake (Angus T. Jones). A aby toho nebylo pod jednou střechou málo, občas do Charlieho domu vtrhne jeho mírně zmatená sousedka Rose, panovačná matka, uštěpačná hospodyně Berta nebo Alanova humor postrádající exmanželka Judith. Na jejich příběhy se můžeme těšit od 6. ledna každou středu ve 20.45 hodin.

Premiérová devátá řada seriálu Kriminálka Las Pegas vstoupí na obrazovky TV Nova ve čtvrtek 7. ledna v 21.30 hodin a přinese spoustu překvapení. Ze seriálu odchází William Petersen, který hrál vedoucího týmu forenzních vyšetřovatelů Gila Grisoma. Po osmi letech herecké a produkční práce na seriálu byl již unavený, ale zůstává jako producent. Vystřídá ho herec Laurence Fishburne, který si s postavou dr. Raymonda Langstona přinese do Las Vegas pořádné tajemství. Z úspěšně rozjetého vlaku vystoupila i Jorja Fox alias vyšetřovatelka Sara Seidel, která dala přednost divadlu a muzikálům. V seriálu ji nahradí kanadská herečka Lauren Lee Smith jako vyšetřovatelka Riley Adams. Zmizí také Gary Dourdan, jehož Warrick Brown byl v posledním díle předchozí řady při vyšetřování v kruzích mafie zastřelen.

Kobra 11 XIV od 4. ledna 2010 každé pondělí ve 20:00
Námořní vyšetřovací služba V od 4. ledna 2010 každé pondělí ve 22:30
Dva a půl chlapa VI od 6. ledna 2010 každou středu ve 20:45
Kriminálka Las Vegas IX od 7. ledna 2010 každý čtvrtek ve 21:30

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).