Hlavní navigace

Čtyři Samsungy nejlepší v Evropě!

[Tisková zpráva] 21. 8. 2007 - Čtyři produkty značky Samsung – LCD TV LE40R81B, domácí kino HT-TXQ120, mobilní telefon U700 a digitální fotoaparát i70 - získaly ocenění „Nejlepší v Evropě“ renomované Evropské asociace pro audiovizuální techniku (EISA), složené z nezávislých odborníků z 50 časopisů vydávaných ve 20 evropských zemích, kteří se zabývají audiotechnikou, mobilní elektronikou a video a fototechnikou.

Sdílet

Domácí kino značky Samsung získalo tuto cenu již čtvrtý rok za sebou a digitální fotoaparát od Samsung Techwin získal ocenění podruhé v řadě. Tento rok poprvé získal cenu v kategorii digitální konvergence mobilní telefon značky Samsung. Je to důležité uznání pokroku, kterého Samsung dosahuje na evropském trhu a popularity, které dosáhly telefony značky Samsung mezi evropskými zákazníky, ve Francii například No.1. Všechny oceněné výrobky budou po příštích 12 měsíců moci nést označení EISA, které je známkou vynikající kvality.

V roce 2006 EISA ocenila rovněž čtyři výrobky značky Samsung. Šlo o domácí kino, fototiskárnu, ultra-mobilní PC, kompaktní digitální fotoaparát a technologii LED podsvětlení pro LCD TV. V roce 2005 společnost také získala ocenění za 40“ LCD TV, domácí kino a MP3 přehrávač.

EISA je největší evropská organizace sdružující odborníky na multimediální technologie. Tvoří ji 50 časopisů z 20 evropských zemí specializovaných na audio, mobilní elektroniku, video a foto. Každé léto se její členové sejdou, aby vybrali nejlepší produkty představené v Evropě v předchozích 12 měsících. Pět nezávislých komisí složených z odborníků, vybralo vítěze v těchto kategoriích: Audio a domácí kino, Konvergence, Mobilní elektronika, Foto a Video.

LE40R81B/86BD (LCD TV)
Měkké, průsvitné linie dolní křivky televizoru vyvolávají představusledují motivkřišťálové vinné sklenky. Celkový dojem je zvýrazněn modrým LED podsvětlením (může být kdykoli zhasnuto). Exkluzivnímu a dokonale zpracovanému designu vévodí lesklá čerň a dotyková, minimalisticky provedená, ovládací tlačítka.

HT-TXQ120 (Domácí kino)
Produkt vyniká moderním designem s povrchovou úpravou lesklé černé barvy. Technologie High-definition (HD) progressive scan přináší ostré a jasné zobrazení. Toto domácí kino totiž dokáže zvýšit kvalitu standardního (SD) DVD na HD kvalitu (až 1080p).

Je to jediná all-in-one sestava domácího kina na světě s HDMI vstupem (po spojení s herní konzolí)

U700 – Ultra Edition (Mobilní telefon)
Díky futuristickému designu vypadá jako lesklý šperk. Tento vysouvací mobilní telefon vybavený HSDPA je tenký pouhých 12,1 mm. Umožňuje stahovat data až rychlostí 3,6 Mbps, dále nabízí plnohodnotný internetový browser, 3,2MPx digitální fotoaparát, Bluetooth 2.0, USB 2.0 port a slot pro microSD kartu. Nedostižný design a výkon jsou k dispozici každému, kdo si tento telefon pořídí.

i70 (Fotoaparát)*
Tento stylový multimediální fotoaparát byl uveden na trh v první polovině roku 2007. Objektiv se skrývá za posuvným krytem, rozlišení přístroje je 7,2 MPix a k tomu 3× optický a 5× digitální zoom. Pořízené fotografie i videozáznamy si můžete prohlížet na velikém a jasném 3palcovém LCD displeji. Fotoaparát je také vybaven funkcí MP3 přehrávače se SRS zvukovým systémem. Vše se skrývá ve štíhlém těle z nerezové oceli se speciální povrchovou úpravou, kterému přidává na eleganci i ozdobný lem kolem čočky objektivu.

*Oficiální distributor fotoaparátů Samsung pro ČR je společnost Solid Czech a.s. (http://www.sam­sungcamera.cz).