Hlavní navigace

Čtyři ženy čeká Souboj v těžké váze

[Tisková zpráva] Dva týmy proti sobě se v Souboji v těžké váze nesnaží jenom ZHUBNOUT! Cíl doktorky Kateřiny Cajthamlové a inženýra Petra Havlíčka je výš: aby klienti změnili nemoc – obezitu – na zdraví! Poperte se s nadváhou v pondělí 11. května ve 20.00 na Primě!

Sdílet

Aneta Daudová (24) má jasnou motivaci: chce se líbit sama sobě, nosit věci, jaké se jí líbí. Líbit se – a popřípadě založit rodinu. Chce jít na operaci s kolenem, i proto potřebuje zhubnout. Úkolem číslo jedna je ale zlepšit zdravotní stav. Rozešla se s přítelem a momentálně žije s Andreou, svobodnou matkou, a její dcerou Natálkou. Nemá žádné stravovací zlozvyky – ale trpí nadváhou! Že by opravdu nehřešila jídlem? Andrea Vladyková (21) na to nevypadá, ale svou dceru Natálku v parku nedohoní. Právě proto se rozhodla Anetu podpořit. Budou hubnout spolu…

Druhá dvojice je rovněž stoprocentně dámská. Ale zatímco matky moc sportování nemusejí, tyhle dvě – Šárka Šlégrová (31) a Věra Barnová (31), obě svobodné – jsou sportovkyně každým coulem. A přesto se jim nedaří hubnout! Šárce se už děti ve škole smály, že je tlustá. Začala se aktivně věnovat sportu, chodila na judo, začala se věnovat zimním sportům, běhat… A pořád zkouší hubnout dál. Ale nedaří se! Stále aktivně sportuje a udržuje si kondičku. Hraje lední hokej, provozuje snad všechny zimní sporty, v létě jezdí na kole, běhá. Pravidelně se účastní různých závodů. Nedokáže pochopit, proč nehubne. Málo jí, hodně sportuje – a pořád nic. Neví, kde dělá chyby.

Věra problémy s váhou nemá, jen chtěla kamarádce pomoci a podpořit ji. Šárka i Věra mají shodit dohromady 8 kg tuku a své pasy dohromady zredukovat o celkem 9 cm! Věra má ještě uběhnout půlmaraton pod dvě a půl hodiny!

To Aneta s Andreou na stejný úbytek tuku musejí jít v pasech ještě o dva centimetry dál a navíc by od nich měli diváci získat nějaký ten dietní recept na teplé jídlo. I tak málo obézní, že je až podle normy národa štíhlá, někdejší vrcholová sportovkyně Věra se může něčemu přiučit, něco začít dělat jinak – znovu se dostat do formy. Protože i k tomu má co říci filozofie pořadu Televize Prima Souboj v těžké váze.

Jak to dopadne? Zvítězí tým Petra Havlíčka, nebo paní doktorky Kateřiny? Sledujte Souboj v těžké váze v pondělí 11. května ve 20.00 na Primě!

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).