Hlavní navigace

CudaTel – pokročilé řešení VoIP PBX od Barracuda Networks

[Tisková zpráva] V polovině letošního roku společnost Barracuda Networks významným způsobem rozšířila portfolio svých mnohokrát oceněných produktů z oblasti komunikace a bezpečnosti, když uvedla na trh integrované řešení telefonní ústředny pro Voice over IP.

Sdílet

Nový produkt CudaTel Communications Server je založen na open source softwarové komunikační platformě FreeSwitch pro VoIP PBX na bázi SIP a díky použití mezinárodních standardů pro hlasovou komunikaci přes IP je tak kompatibilní se všemi obdobnými zařízeními ostatních výrobců.

CudaTel poskytuje uživatelům v jediném kompaktní zařízení plnohodnotné komfortní řešení VoIP PBX se širokou škálou funkcí, mezi nimiž nechybí ani konferenční hovory, voice mail, možnost šifrování telefonních hovorů a podpora HD audio. Zařízení se dodává ve čtyřech modelech s kapacitou 10 až 250 současně spojených hovorů.

Mimořádně výhodná cenová politika zaručuje u všech modelů CudaTel neomezený počet podporovaných uživatelů bez nutnosti platit další poplatky za počet připojených uživatelů či telefonních přístrojů.

Více informací o řešení CudaTel Communications Server můžete získat na www.cudatel.com

V České republice je distributorem zařízení Barracuda Networks společnost Gesto Communications.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).