Hlavní navigace

CV-Online otevírá novou divizi pro výzkum a vývoj

[Tisková zpráva]

Sdílet

CV-Online otevírá novou divizi pro výzkum a vývoj

Divize CVO Technologies doplní portfolio společnosti v oblasti komplexních zákaznických řešení

Praha, 30. srpna, 2001 --- CVO-Group (http://www.cvon­line.cz), přední poskytovatel integrovaných personálních služeb kombinujicí e-recruitment (CV-Online) a tradiční recruitment (Professional People) ve střední a východní Evropě, dnes představil novou obchodní divizi pod názvem CVO Technologies.

CVO Technologies se bude zaměřovat na vývoj, prodej a distribuci stávajících technologií, frančízing softwaru CV-Online a zahájení prodeje nového softwarového systému pro řízení personálních služeb --- CVO Selector.

CVO Technologies se sídlem v Talinu (Estonsko) má v současnosti 16 zaměstnanců a jedná se o nezávislou a samostatnou obchodní divizi CVO Holdings BV.

Mezi produkty a služby vyvíjené společností CVO Technologies patří softwarová personální a HR řešení určená pro řízení interních personálních procesů a procesů využívajících externích dodavatelů. Řešení jsou vhodná také pro ostatní personální společnosti a poskytovatele online služeb. Kombinace služeb dodávaných přímo pro koncové uživatele a pro další poskytovatele služeb umožní rozšířit zákaznickou bázi CVO Technologies a aktivity CVO Group také mimo území střední a východní Evropy a pobaltského regionu.

CVO Technologies je výhradním vlastníkem veškerého intelektuálního vlastnictví k poskytování těchto služeb, zejména personálního softwaru a softwaru pro řízení lidských zdrojů, který je vyvíjen interně týmy pro produtkové řízení a softwarové inženýrství a poté obsluhován technologickým tý­mem.

V závěru roku 2001 chystá společnost CVO Technologies uvedení svého klíčového produktu --- CVO Selector Recruitment Management System, softwarového řešení umožnujícího vyhledávání kandidátů a řízení výběru zaměstnanců.

CV-Online

CV-Online je předním poskytovatelem integrovaných personálních řešení ve střední a východní Evropě kombinujícím sofistikované online personální služby s tradičním personálním poradenstvím. Vedení CV-Online a investoři jsou přesvědčeni, že v průběhu následujících 3 let se společnost stane vedoucím poskytovatelem integrovaných personálních služeb v regionu a vedoucím poskytovatelem/do­davatelem technologických specialistů ze zemí střední a východní Evropy na západní trhy. CV-Online působí v 8 evropských zemích --- Litvě, Lotyšsku, Rusku, Polsku, Maďarsku, České republice, Rumunsku a Estonsku.

Více informací naleznete na www.cvonline.cz.

Pro další informace kontaktujte prosím:

Norrie Sinclair
Chief Executive Officer
CV-Online / CV-Europe
tel. +36 1 352 80 70
norrie.sincla­ir@cveurope.com
http://www.cve­urope.com/

Ondřej Hampl
Account Executive
Mmd Public Relations Czech Republic
tel. +420 2 24 25 15 55
hampl@mmd.cz