Hlavní navigace

CV-Online posiluje svůj pražský tým

[Tisková zpráva]

Sdílet

CV-Online posiluje svůj pražský tým

Praha, 28. srpna 2001 --- CV-Online (http://www.cvon­line.cz), přední poskytovatel integrovaných personálních služeb kombinujicí e-recruitment a tradiční (offline) recruitment ve střední a východní Evropě, oznamuje jmenování Soňi Sommers (27) do pozice Key Account Manager.

Soňa Sommers bude ve své pozici zodpovědná za komunikaci s prestižními klienty společnosti na českém trhu. Součástí její práce bude nabídka jak online personálních služeb CV-Online, tak služeb tradičního personálního poradenství.

Soňa Sommers bude také zodpovědná za úzkou spolupráci se stávajícími klíčovými klienty společnosti na řešení jejich potřeb spojených s oblastí lidských zdrojů a rozvíjení spolupráce nejen v rámci České republiky, ale i na regionální úrovni.

Svou profesní kariéru zahájila Soňa Sommers v mezinárodní společnosti pro manažerské poradenství PA Consulting Group, ve které působila 2 roky na pozici Junior HR Consultant v oddělení nabízejícím komplexní personálni služby klientům. Další čtyři roky pracovala v oblasti péče o zákazníky, nejprve 2 roky v USA, Kalifornie, na pozici Senior Customer Service Representative ve společnosti Altman Speciality Plants a další 2 roky v České republice v rozvíjející se kabelové televizi TES Media, kde se podílela na restrukturalizaci zákaznického oddělení. V březnu letošního roku nastoupila jako Key Account Manager do společnosti Jobpilot CZ, mezinárodního portálu umožňujícího zprostředkování práce. Od července letošního roku pracuje ve společnosti CV-Online.

CV-Online

CV-Online je předním poskytovatelem integrovaných personálních řešení ve střední a východní Evropě kombinujícím sofistikované online personální služby s tradičním personálním poradenstvím. Vedení CV-Online a investoři jsou přesvědčeni, že v průběhu následujících 3 let se společnost stane vedoucím poskytovatelem integrovaných personálních služeb v regionu a vedoucím poskytovatelem/do­davatelem technologických specialistů ze zemí střední a východní Evropy na západní trhy. CV-Online působí v 8 evropských zemích --- Litvě, Lotyšsku, Rusku, Polsku, Maďarsku, České republice, Rumunsku a Estonsku.

Více informací naleznete na www.cvonline.cz.

Pro další informace kontaktujte prosím:

Norrie Sinclair
Chief Executive Officer
CV-Online / CV-Europe
tel. +36 1 352 80 70
norrie.sincla­ir@cveurope.com
http://www.cve­urope.com/

Ondřej Hampl
Account Executive
Mmd Public Relations Czech Republic
tel. +420 2 24 25 15 55
hampl@mmd.cz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).