Hlavní navigace

CV-Online rozšíří svůj tým o dva specialisty v oblasti personálních služeb s cílem posílit svou divi

[Tisková zpráva]

Sdílet

CV-Online rozšíří svůj tým o dva specialisty v oblasti personálních služeb s cílem posílit svou divizi tradičních náborových služeb

Praha, 2. října 2001 – CV-Online (http://www.cvon­line.cz), přední poskytovatel integrovaných personálních služeb ve střední a východní Evropě, dnes obsadila dvě nové pozice v oblasti tradičních náborových a konzultačních služeb. Karel Borský, Business Unit Manager a Vladimír Kočí, Senior Consultant, nastoupili do nově vzniklé divize Professional People.

Karel Borský bude zodpovědný za rozvoj divize v České republice, komunikaci se současnými a potencionálními klienty a celkové řízení jednotky. Vladimír Kočí bude řídit jednotlivé projekty. Oba specialisté budou mít také na starosti vyhledávání a pohovory s kandidáty.

Karel Borský (29) má dlouholeté zkušenosti v oblasti recruitmentu se zaměřením na IT a telekomunikace. Před nástupem do CV-Online pracoval 2,5 roku v mezinárodní personální agentuře Antal International. V letech 1998 a 1999 pracoval jako manažer maloobchodu ve firmě Miletos s.r.o. Borský studoval na Anglo-American College v Praze.

Vladimír Kočí (27) pracoval taktéž pro Antal International jako senior consultant v letech 2000 a 2001. Předtím působil jako obchodní zástupce firmy Datascan. V letech 1996 až 1998 pracoval jako obchodní zástupce české technologické firmy Future Media International. Absolvoval v roce 1999 Vysokou školu ekonomickou v Praze.

CV-Online
CV-Online je předním poskytovatelem integrovaných personálních řešení ve střední a východní Evropě kombinujícím sofistikované online personální služby s tradičním personálním poradenstvím. Vedení CV-Online a investoři jsou přesvědčeni, že v průběhu následujících 3 let se společnost stane vedoucím poskytovatelem integrovaných personálních služeb v regionu a vedoucím dodavatelem technologických specialistů ze zemí střední a východní Evropy na západní trhy. CV-Online působí v 6 evropských zemích – Litvě, Lotyšsku, Polsku, Maďarsku, České republice a Estonsku.

Více informací naleznete na www.cvonline.cz.

Pro další informace kontaktujte prosím:

Norrie Sinclair
Chief Executive Officer
CV-Online / CV-Europe
Tel: (+36–1) 352 80 70
norrie.sincla­ir@cveurope.com
http://www.cve­urope.com/

Ondřej Hampl
Account Executive
Mmd Public Relations Czech Republic
Tel.: +420 2 24251555
hampl@mmd.cz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).