Hlavní navigace

CV-Online uvádí novou divizi tradičních konzultačních služeb v oblasti náboru pracovníků v České rep

[Tisková zpráva]

Sdílet

CV-Online uvádí novou divizi tradičních konzultačních služeb v oblasti náboru pracovníků v České republice

PROFESSIONAL PEOPLE nabídne tradiční recruitment jako doplněk k již zavedeným online službám

Praha, 2. října 2001 – CVO-Online (http://www.cvon­line.cz), přední poskytovatel integrovaných personálních služeb ve střední a východní Evropě, dnes v České republice uvádí na trh novou divizi pod značkou Professional People. Tato nová divize bude poskytovat služby v oblasti traditional recruitment a konzultace již existujícím a potencionálním klientům CV-Online. Díky nově vzniklé divizi Professional People tak může společnost nabídnout plně integrované portfolio řešení v oblasti recruitmentu.

CV-Online zároveň ohlašuje dva nové zaměstnance ve své pražské pobočce. Do divize Professional People nastoupil Karel Borský jako Business Unit Manager a Vladimír Kočí jako Senior Consultant. Nový tým, který v budoucnu dále poroste, bude mít na starosti především každodenní kontakt se současnými a potencionálními klienty, stanovování a aplikace standardů pro divizi Professional People, vyhledávání a pohovory s kandidáty a poradenství obchodníkům z online divize CV-Online.

Značka Professional People již byla uvedena v Maďarsku, Polsku, Litvě, Lotyšsku a Estonsku. V České republice se tato divize zaměří především na klienty z oblasti IT a telekomunikací, účetnictví, prodeje a marketingu, bankovnictví a finančních služeb.

CV-Online
CV-Online je předním poskytovatelem integrovaných personálních řešení ve střední a východní Evropě kombinujícím sofistikované online personální služby s tradičním personálním poradenstvím. Vedení CV-Online a investoři jsou přesvědčeni, že v průběhu následujících 3 let se společnost stane vedoucím poskytovatelem integrovaných personálních služeb v regionu a vedoucím dodavatelem technologických specialistů ze zemí střední a východní Evropy na západní trhy. CV-Online působí v 6 evropských zemích – Litvě, Lotyšsku, Polsku, Maďarsku, České republice a Estonsku.

Více informací naleznete na www.cvonline.cz.

Pro další informace kontaktujte prosím:

Norrie Sinclair
Chief Executive Officer
CV-Online / CV-Europe
Tel: (+36–1) 352 80 70
norrie.sincla­ir@cveurope.com
http://www.cve­urope.com/

Ondřej Hampl
Account Executive
Mmd Public Relations Czech Republic
Tel.: +420 2 24251555
hampl@mmd.cz