Hlavní navigace

Cyril Svoboda hostem v diskusním pořadu Téma Deníku na UPC Express TV

[Tisková zpráva] Praha, 5.10. 2009. Hostem diskuzního pořadu Téma Deníku vysílaného na televizní stanici UPC Express, která je šířena ve všech nabídkách analogové i digitální kabelové televize UPC, byl tentokrát předseda KDU-ČSL Cyril Svoboda.

Sdílet

V aktuálním vydání pořadu se jeho moderátor, vedoucí domácí redakce Deníku Jan Klička, zaměřil na aktuální případ fiktivního úplatku nabídnutého politikům reportéry MF DNES, a to za ovlivnění loterijního zákona. V této kauze, která opět rozčeřila málokdy stojaté vody české politiky se na lep chytili zástupci KSČM a TOP 09 ale málem i KDU-ČSL. Proto se hostem pořadu, jenž je vlajkovou lodi publicistiky kanálu UPC Express, stal její předseda Cyril Svoboda. Ten bude mluvit nejen o tom, proč milion korun pro stranickou pokladnu odmítl, ale i o potírání hazardu v České republice a o návrzích na omezování rozpočtu politických stran na volební kampaň.

Politický diskusní pořad Téma Deníku je vysílán od pondělka 5.10. 2009 do neděle 18.10. 2009. Moderuje ho a připravuje Jan Klička, vedoucí domácí redakce těchto novin.

Pořad je čtrnáctidenník a diskuse trvá třicet minut. Při pondělní premiéře se vysílá celkem čtyřikrát a během následujících dvou týdnů pak každý den několikrát reprízován. Zájemci ho mohou shlédnout také na internetové adrese http://www.you­tube.com/user/up­cexpress. Stopáž a periodicita pořadu jsou voleny tak, aby se s ním mohl seznámit skutečně každý zájemce a periodicita navíc dovoluje moderátorovi volit závažnější a přitom stále aktuální téma.

UPC Express je informační, zpravodajský, publicistický a zábavní televizní kanál kabelové televize UPC, který aktuálně vysílá v centrální pražské variantě a v sedmi variantách regionálních. Je dostupný všem zákazníkům analogové a digitální kabelové televize UPC, tedy přibližně šesti stům tisícům českých domácností.