Hlavní navigace

Cyrrus je mobilní díky aplikaci od Inmite

[Tisková zpráva] Inmite uvádí na trh jedinečný nástroj pro ty, kteří chtějí být neustále informováni o nejnovějším dění na burze. Pro investiční společnost Cyrrus právě spouští aplikaci pro iPhone.

Sdílet

„Aplikaci nabízíme jako bonus pro naše klienty, co používají iPhone. Mohou tak mít informace od nás pořád v kapse,“ říká o důvodech spuštění Petr Zeman ze společnosti Cyrrus.

Aplikace mimo jiné monitoruje aktuality na burze, pohyby měn či nabízí analýzy od odborníků z Cyrrusu. Obsahuje i VIP sekci, ze které se může uživatel připojit přímo do svého účtu na Cyrrus.cz. Aplikaci lze také využít k rychlému přihlášení na semináře Cyrrusu a s její pomocí si sjednat soukromou schůzku. Jakékoliv dokumenty, které aplikace nabízí lze stahovat a později se k nim vracet.

Firma Inmite je lídrem na českém trhu v oblasti vývoje aplikací pro smartphony se zaměřením na iPhone a Android. Existuje na našem trhu od roku 2008 a mimo aplikace pro iPhone a iPad vyvíjí také mobilní aplikace pro Android a BlackBerry.. Do dnešního dne vytvořila již na 30 smartphone aplikací. Mezi její nejvýznamnější české projekty patří iPhone aplikace pro ČT24, Motomail pro Android nebo SMS Jízdenka, jedna z nejoblíbenějších Android aplikací na českém a slovenském trhu. Světově nejúspěšnější je iPhone aplikace Corkbin.