Hlavní navigace

CZC.CZ – téměř 100 různých notebooků k vyzkoušení

[Tisková zpráva] CZECH COMPUTER vytvořil pravděpodobně největší showroom notebooků, herních zařízení, fotoaparátů a elektroniky

Sdílet

Praha 27. 10. 2009 – CZECH COMPUTER (czc.cz) dokončil vybavení zrekonstruovaného předváděcího a prodejního místa v Praze 4, ve kterém si nyní můžete prohlédnout a vyzkoušet téměř 100 notebooků, z toho 15 moninotebooků prakticky všech výrobců přenosných počítačů. Kromě toho je zde možné prohlédnout a vyzkoušet fotoaparáty a navigace, televize a LCD monitory, mp3, klávesnice, myši a herní zařízení v počtu přes 300 nejnovějších produktů.

„Naším záměrem bylo vybudovat předváděcí centrum czc.cz pro ty, kteří preferují osobní odběr zboží a kromě prostudování parametrů na našem prodejním webu si chtějí výrobek před koupí ještě osobně prohlédnout a vyzkoušet,“ říká ředitel CZECH COMPUTER Stanislav Gaj. V showroomu jsou zastoupeny notebooky a netbooky 11 nejprodáva­nějších značek, Acer, Asus, Dell, Fujitsu-Siemens, Gigabyte, HP, MSI, Packard Bell, Sony, Toshiba a Lenovo.

Součástí rekonstrukce jsou i práce na zvýšení počtu parkovacích míst na finálních 19. Otevírací doba na obou pobočkách, Praze a Příbrami, je nově od září každý den včetně neděle od 8 do 20 hodin.

CZECH COMPUTER s.r.o. (CZC.CZ) patří mezi největší a nejoblíbenější internetové obchodníky s výpočetní technikou v České republice a na Moravě. Za 10 let své existence prodal 8 mil. produktů asi 1,8 mil. zákazníkům, roční obrat v roce 2008 dosáhl 1 mld. Kč. CZC.CZ je držitelem mnoha ocenění a certifikátů, od Křišťálové lupy 2006 a 2007, certifikátů Gold Partner Microsoft či HP až po certifikát výjimečnosti společnosti TÜV SUD Czech či loga SOAP Sdružení na ochranu spotřebitelů. CZC.CZ zaměstnává přes 100 zaměstnanců a kromě internetových prodejních aktivit má dvě prodejní místa v Praze a Příbrami. Současnými majiteli jsou zakladatelé společnosti manželé Matějkovi, od začátku roku 2009 se stal novým 25% podílníkem CZECH COMPUTER s.r.o. dlouholetý ředitel společnosti Stanislav Gaj.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).