Hlavní navigace

Czech Computer otevírá pobočky v Brně a Českých Budějovicích

[Tisková zpráva] Český internetový prodejce počítačů a elektroniky Czech Computer otevírá 18. října 2010 dvě nové pobočky v Brně a Českých Budějovicích. Brněnská pobočka bude kromě výdeje zboží zároveň sloužit jako showroom, ve kterém si lidé budou moci vybranou elektroniku před nákupem prohlédnout.

Sdílet

Pobočka v Brně se nachází na ulici Křenová 409/52, v Českých Budějovicích na Lannově třídě 92/53. Obě pobočky jsou otevřeny od pondělí do pátku od 10 do 19 hodin.

„Otevřením prvních poboček mimo střední Čechy jsme vyhověli žádostem mnoha zákazníků, pro které je důležitý osobní odběr zboží, a kteří po nových pobočkách dlouho volali,“ uvedl marketingový ředitel společnosti Czech Computer Marek Šalanda.

Na obou prodejnách je možné kromě osobního odběru zboží využít odborné konzultace s prodejci a vyřizovat reklamace.

Nové pobočky v Brně a Českých Budějovicích se zařadí mezi pět stávajících poboček v Praze a Příbrami.

O společnosti:
CZECH COMPUTER s.r.o. (CZC.CZ) patří mezi největší a nejoblíbenější internetové obchodníky s výpočetní technikou v České republice. Za 12 let své existence prodal 8 mil. produktů více než 1,8 mil. zákazníků. CZC.CZ je držitelem mnoha ocenění a certifikátů, od Křišťálové lupy 2006 a 2007, certifikátů Gold Partner Microsoft či HP až po certifikát výjimečnosti společnosti TÜV SUD Czech či loga SOAP Sdružení na ochranu spotřebitelů. CZC.CZ je ryze česká firma a zaměstnává přes 100 zaměstnanců (více na www.czc.cz).

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).