Hlavní navigace

CZC otevřelo centrum mobilních technologií

[Tisková zpráva] CZECH COMPUTER otevřel showroom s 400 produkty k vyzkoušení

Sdílet

Praha 5. 10. 2009 – CZECH COMPUTER (czc.cz) otevírá tento týden nově zrekonstruovanou pobočku v Praze 4, kterou změnilo v nejmodernější Centrum mobilních technologií. Oproti původní koncepci prodeje, plně podřízenou internetovému shopu, zde je možné nově shlédnout a vyzkoušet na 400 produktů. Kromě desítek notebooků jsou zde vytaveny počítačové sestavy, monitory, navigace, MP3, fotoaparáty, kamery, tiskárny, veškeré příslušenství a další.

„Součástí rekonstrukce je i zvětšení skladových prostor o 50%, což umožní nabídnout zákazníkům větší množství zboží k okamžitému odběru,“ říká Pavel Kunert, vedoucí marektingu czc.cz. „Vstříc jsme vyšli i žádostem našich zákazníků a platit tak bude možné kromě klasické pokladny i prostřednictvím platebních automatů,“ dodává ředitel czc.cz Stanislav Gaj.

V novém showroomu je zastoupeno zboží nejznámějších značek, jako Canon, Nikon, Acer, Asus, Dell, Sony, Microsoft, Logitech, včetně dvou zcela nových značek notebooků na českém trhu Pacard Bell a Gigabyte. Rekonstrukce a rozšíření stávající prodejny bylo vytvořeno na základě několikaměsíčních průzkumů mezi zákazníky návštěvníky a ve spolupráci s největšími obchodními partnery. Součástí rekonstrukce jsou i zahájené práce na zvýšení počtu parkovacích míst na finálních 19. Otevírací doba na obou pobočkách, Praze a Příbrami, je nově od září každý den včetně neděle od 8 do 20 hodin.

CZECH COMPUTER s.r.o. (CZC.CZ) patří mezi největší a nejoblíbenější internetové obchodníky s výpočetní technikou v České republice a na Moravě. Za 10 let své existence prodal 8 mil. produktů asi 1,8 mil. zákazníkům, roční obrat v roce 2008 dosáhl 1 mld. Kč. CZC.CZ je držitelem mnoha ocenění a certifikátů, od Křišťálové lupy 2006 a 2007, certifikátů Gold Partner Microsoft či HP až po certifikát výjimečnosti společnosti TÜV SUD Czech či loga SOAP Sdružení na ochranu spotřebitelů. CZC.CZ zaměstnává přes 100 zaměstnanců a kromě internetových prodejních aktivit má dvě prodejní místa v Praze a Příbrami. Současnými majiteli jsou zakladatelé společnosti manželé Matějkovi, od začátku roku 2009 se stal novým 25% podílníkem CZECH COMPUTER s.r.o. dlouholetý ředitel společnosti Stanislav Gaj.