Hlavní navigace

CZECH COMPUTER Gold Business partner Lenovo 2010

[Tisková zpráva] CZECH COMPUTER oceněn certifikátem kvality Lenovo

Sdílet

Praha 20.7. 2010 – CZECH COMPUTER získal certifikát Lenovo Gold Business partner pro rok 2010. Z praktického pohledu znamená získání certifikátu garanci pro zákazníky, kteří tak mají u CZECH COMPUTER jistotu vyškoleného personálu jak po stránce technické, tak obchodní. Jedná se o zcela nový certifikát a jde o nejvyšší formu kvalifikace pro partnery jednoho z největších výrobců počítačů a notebooků Lenovo.

Certifikát uděluje Lenovo svým nejlepším obchodním partnerům, jejichž zaměstnanci musí navíc absolvovat speciální znalostní testy, aby uměli zajistit kvalitní poradenský servis svým zákazníkům.

CZECH COMPUTER patří mezi největší prodejce značky Lenovo na českém trhu. Má v nabídce více než 120 produktů značky Lenovo, přičemž nejžádanější mezi zákazníky jsou notebooky z řady Lenovo IdeaPad.

„Získání certifikátu je pro celý náš tým oceněním a potvrzením toho, že zaměření CZECH COMPUTERu na poskytování kvalitního odborného poradenského servisu našimi prodejci je správná cesta,“ říká Josef Matějka, ředitel společnosti CZECH COMPUTER.

CZECH COMPUTER s.r.o. (CZC.CZ) je lídrem v oblasti uvádění technologických novinek a patří mezi největší a nejoblíbenější internetové obchodníky s výpočetní technikou v České republice a na Moravě. Za 12 let své existence prodal 8 mil. produktů asi 1,8 mil. zákazníkům,. CZC.CZ je držitelem mnoha ocenění a certifikátů, od Křišťálové lupy 2006 a 2007, certifikátů Gold Partner Microsoft či HP až po certifikát výjimečnosti společnosti TÜV SUD Czech či loga SOAP Sdružení na ochranu spotřebitelů. CZC.CZ je ryze česká firma, zaměstnává přes 100 zaměstnanců a kromě internetových prodejních aktivit má tři prodejní místa v Praze a Příbrami. (více na www.czc.cz)

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).