Hlavní navigace

CZECH COMPUTER otevírá svou čtvrtou prodejnu

[Tisková zpráva] CZECH COMPUTER otevírá nové výdejní místo v Praze 1 jen 100 metrů od sochy sv. Václava na Václavském náměstí

Sdílet

Praha 7. 7. 2010 – CZECH COMPUTER otevírá své čtvrté prodejní místo, které ji situováno v Praze 1, Krakovské ulici 22, těsně vedle Václavského náměstí. Jeden z největších českých internetových obchodů s počítači a elektronikou CZECH COMPUTER tak vychází vstříc narůstajícímu počtu zákazníků, kteří preferují osobní vyzvednutí svého objednaného zboží. Otevírací doba nové pobočky je od pondělí do pátku, od 10,00 do 19,00 hod.

Prodejna funguje jako výdejní místo pro osobní vyzvednutí zboží, objednaného prostřednictví eshopu. Personál je zároveň vyškolen tak, aby dovedl poskytovat odborné poradenství v oboru výpočetní techniky a elektroniky na vysoké úrovni, zároveň zde bude možné vyřizovat případné reklamace.

Nová prodejna je, stejně jako všechny ostatní prodejny CZECH COMPUTER, vybavena objednávkovými terminály, na kterých mohou zákazníci realizovat objednávky zboží přímo na místě. Zboží objednané na internetu do 16,00 hod je možné osobně vyzvednout ještě týž den, stejně jako si ho nechat přivézt kurýrem. V nové pobočce je možné kromě hotovostních plateb platit i pomocí platebních karet MasterCard a Visa.

„Pro rozšíření počtu prodejních míst jsme se rozhodli na základě stále většího počtu nových zákazníků, kteří nemají dlouhodobé zkušenosti s internetovým nakupováním a kteří vyžadují osobní odběr zboží,“ říká Josef Matějka, ředitel a majitel CZECH COMPUTER. „Otevření dalšího výdejního místa v centru Prahy předcházelo otevření naší nové pobočky v Praze 5 u stanice metra Lužiny, jejíž prodejní výsledky za první tři týdny provozu nás utvrdily ve správnosti rozšiřování sítě kamenných prodejen,“ dodává Josef Matějka.

CZECH COMPUTER s.r.o. (CZC.CZ) je lídrem v oblasti uvádění technologických novinek a patří mezi největší a nejoblíbenější internetové obchodníky s výpočetní technikou v České republice a na Moravě. Za 12 let své existence prodal 8 mil. produktů asi 1,8 mil. zákazníkům. CZC.CZ je držitelem mnoha ocenění a certifikátů, od Křišťálové lupy 2006 a 2007, certifikátů Gold Partner Microsoft či HP až po certifikát výjimečnosti společnosti TÜV SUD Czech či loga SOAP Sdružení na ochranu spotřebitelů. CZC.CZ je ryze česká firma, zaměstnává přes 100 zaměstnanců a kromě internetových prodejních aktivit má čtyři prodejní místa v Praze a Příbrami. (více na www.czc.cz)

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).