Hlavní navigace

CZECH COMPUTER pokryl prodejnami celou Prahu

[Tisková zpráva] CZECH COMPUTER otevírá další prodejnu v Praze 8 těsně u stanice metra trasy C Kobylisy

Sdílet

Praha 16. 8. 2010 – CZECH COMPUTER otevírá své čtvrté pražské prodejní místo v Praze 8 – Kobylisích na Kobyliském náměstí 261/8. Otevírací doba nové pobočky bude Pondělí – Pátek od 10:00 do 19:00 hod. Víkendy a státní svátky bude zavřeno.

Prodejna funguje jako výdejní místo pro osobní vyzvednutí zboží, objednaného prostřednictvím eshopu. Personál je zároveň vyškolen tak, aby dovedl poskytovat odborné poradenství v oboru výpočetní techniky a elektroniky na vysoké úrovni. Na pobočce lze také vyřizovat případné reklamace.

„Po Hájích, Lužinách a Václavském náměstí jsme prodejnou v Praze 8 Kobylisech pokryli prodejními místy prakticky celou Prahu,“ říká Josef Matějka, ředitel a majitel CZECH COMPUTER.

Nová prodejna je, stejně jako všechny ostatní prodejny CZECH COMPUTER, vybavena objednávkovými terminály, na kterých mohou zákazníci realizovat objednávky zboží přímo na místě. Zboží, které je skladem, objednané na internetu do 16:00 hod je možné osobně vyzvednout ještě týž den, stejně jako si ho nechat přivézt kurýrem. V nové pobočce je možné kromě hotovostních plateb platit i pomocí platebních karet MasterCard a Visa.

CZECH COMPUTER s.r.o. (CZC.CZ) je lídrem v oblasti uvádění technologických novinek a patří mezi největší a nejoblíbenější internetové obchodníky s výpočetní technikou v České republice a na Moravě. Za 12 let své existence prodal 8 mil. produktů asi 1,8 mil. zákazníkům. CZC.CZ je držitelem mnoha ocenění a certifikátů, od Křišťálové lupy 2006 a 2007, certifikátů Gold Partner Microsoft, HP či Lenovo až po certifikát výjimečnosti společnosti TÜV SUD Czech či loga SOAP Sdružení na ochranu spotřebitelů. CZC.CZ je ryze česká firma, zaměstnává přes 100 zaměstnanců a kromě internetových prodejních aktivit má pět prodejních míst v Praze a Příbrami. (více na www.czc.cz)

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).