Hlavní navigace

Czech On Line, a.s. se distancuje od údajů uveřejněných na www.prnet.cz

[Tisková zpráva]

Sdílet

Czech On Line, a.s. se distancuje od údajů uveřejněných na www.prnet.cz

Praha, 6. února 2003 – Údaje o cenách hlasových služeb Czech On Line, a.s, které byly dnes uveřejněny na www.prnet.cz v tiskové zprávě společnosti Aliatel, a.s. pod názvem : „Srovnání operátorů – CPS spolu s komentářem ke službě BCS“ neodpovídají skutečnosti a nejsou relevantní.

Společnost Czech On Line, a. s. je předním alternativním poskytovatelem telekomunikačních služeb v České republice. Obchodní aktivity na tuzemském trhu zahájila v roce 1995. V červenci 2000 vstoupil do společnosti strategický partner Telekom Austria AG, který se stal stoprocentním vlastníkem. V současné době tvoří tým Czech On Line a.s. 140 zaměstnanců. Zákazníkům poskytuje služby pod dvěma značkami Jet2Web Czech Republic a VOLNÝ.

Jet2Web Czech Republic (B2B) nabízí internetové, hlasové a datové služby a služby s přidanou hodnotou pro střední a velké společnosti v České republice. Firemním zákazníkům může nabídnout speciální řešení dle jejich požadavků a přání. Portfolio nabízených služeb neustále rozšiřuje. Nyní jako novinku nabízí připojení v licencovaném pásmu Fixed Wireless Access (3,5 GHz).

Pod značkou VOLNÝ poskytuje připojení k internetu a celou řadu dalších služeb pro koncové uživatele (B2C). Pro tuto značku je charakteristické: snadný přístup k internetu zdarma, spolehlivé a rychlé připojení.

Pro více informací, prosím, kontaktujte:

Lenka Horáková
Czech On Line, a.s.
tel. +420 246 000 255
fax: +420 246 000 113
mobil: +420 737 206 085
e-mail: lenka.horakova@jet2web­.cz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).