Hlavní navigace

Czech On Line má nového ředitele

[Tisková zpráva]

Sdílet

Praha (25. července 2003) – Společnost Czech On Line jmenovala do funkce Director Business Services, pana Richarda Pince.

Richard Pinc zastává od 1. června 2003 pozici ředitele divize služeb pro firemní zákazníky společnosti Czech On Line. Jeho hlavním posláním je zvýšení objemu tržeb a vývoj produktů pro korporátní klientelu.Pozice Richarda Pince je nově vytvořená a má návaznosti na strukturální změny uvnitř společnosti. Hlavním účelem těchto změn je zajistit jednodušší kooperaci mezi jednotlivými úseky a tím zefektivnit celkový chod dynamické firmy.

„Richard Pinc má bohaté zkušenosti a je považován za jednoho z nejlepších managerů v oblasti řízení telekomunikačních projektů pro velké a střední korporátní zákazníky. Tyto zkušenosti načerpal nejen v České republice, ale i v západní Evropě. Ve své funkci by měl upevnit pozici Czech On Line jako vedoucího alternativního operátora.,“ uvádí Charles Peake, generální ředitel společnosti Czech On Line.

Richard Pinc (33) přišel do Czech On Line ze společnosti ETEL s.r.o., kde působil několik let na ředitelských postech. V minulosti pracoval ve společnostech Scala Business Solutions a Bristol-Myers Squibb. Je absolventem Vysoké školy ekonomické a Sheffield Hallam University. Je ženatý a má jedno dítě. Mezi jeho záliby patří tenis, golf, kynologie a myslivost.

O společnosti:

Společnost Czech On Line, a.s. je předním alternativním poskytovatelem telekomunikačních služeb v České republice. Obchodní aktivity na tuzemském trhu zahájila v roce 1995. V červenci 2000 vstoupil do společnosti strategický partner Telekom Austria AG, který se stal stoprocentním vlastníkem společnosti. V současné době tvoří tým Czech On Line, a.s. 201 zaměstnanců.

Společnost Czech On Line, a.s. poskytuje svým zákazníkům služby pod dvěma značkami Czech On Line a VOLNÝ.

Czech On Line (B2B) nabízí hlasové, internetové a datové služby a služby s přidanou hodnotou pro střední a velké společnosti v České republice. Firemním zákazníkům poskytuje speciální řešení dle jejich individuálních požadavků a přání.

VOLNÝ představuje připojení k internetu a celou řadu dalších on-line služeb určených pro koncové uživatele (B2C) – informační portál www.volny.cz, emailové služby, prostor pro umístění webových stránek a další.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).