Hlavní navigace

CZI se zařadila mezi nejrychleji rostoucí technologické společnosti ve střední Evropě

[Tisková zpráva]

Sdílet

CZI se zařadila mezi nejrychleji rostoucí technologické společnosti ve střední Evropě

Praha, 7. listopad 2001 – Společnost CZI, přední český web integrátor, obdržela 6. listopadu na pravidelné akci First Tuesday ocenění za umístění v programu „Deloitte & Touche Technology FAST 50“ pro střední Evropu. Cílem tohoto programu je průzkum nejrychleji rostoucích technologických firem ve střední Evropě a sestavení žebříčku padesáti nejúspěšnějších technologických firem současnosti. Hlavním kritériem úspěšnosti je velikost růstu obratu a existence společnosti minimálně 3 roky.

Společnost CZI obsadila ve střední Evropě celkově 15. místo. Mezi českými firmami je na 6. místě a patří tak mezi nejúspěšnější a nejrychleji rostoucí české web integrátory. Celkový růst společnosti CZI za 3 roky její existence je 411%. Společnost každým rokem minimálně zdvojnásobuje svůj obrat je efektivní, zdravá a plánuje další růst stejným tempem i v roce 2002.

Tento výsledek je pro CZI velmi povzbudivý. Cílem společnosti je v nejbližší době expandovat na vyspělé trhy Evropské unie.

Podrobnější údaje o průzkumu FAST 50 naleznete na adrese http://www.de­loittece.com/fas­t50

O společnosti CZI

CZI je (www.czi.cz) web integrátor a application servis provider, který vyvíjí provozuje a poskytuje profesionální web design zákaznickou platformu a e-business aplikace pro střední a malé podniky. Společnost se dále zabývá vývojem internetových aplikací na zakázku v oblastech e-business, m-business, řízení vztahů se zákazníky a poskytování profesionálních služeb aplikačního hostingu.

CZI je společnost založená v roce 1998. V současné době posiluje svoje postavení v oblasti střední a západní Evropy. Rozmanité firemní aplikace CZI jsou vhodné pro on-line business. Vytvářejí a upevňují vztahy se zákazníky pomocí kompletního B-to-B řešení. Mezi zákazníky CZI patří významné české a evropské podniky jako jsou ING Investment Management, TRW Automotive – Lucas, Corinthia Towers Hotel, Deloitte & Touche, ABB, Bayer, EPSON a mnohé další.

Pro další informace kontaktujte:

cziglobal@czi.cz
tel.: 0605 252 963