Hlavní navigace

Duální bezdrátový přístupový bod D-Link DAP-2553 ve finále IT produkt roku 2009

[Tisková zpráva] Ideální řešení pro dobře ovladatelnou a rychlou bezdrátovou síť

Sdílet

Praha 4. února 2009 – D-Link, výrobce end-to-end síťových řešení pro firmy i domácnosti, oznamuje, že se jeho duální bezdrátový přístupový bod Wireless N Dual Band Gigabit Access Point DAP-2553 probojoval do finále soutěže „IT produkt roku 2009“ v kategorii Komunikační produkty, pořádaného odborným časopisem Computerworld.

Již třetí ročník úspěšné soutěže IT produkt roku vyhlašuje česká redakce časopisu Computerworld. Stejně jako v minulých dvou ročnících i tentokrát je cílem vyzdvihnout produkty disponující takovými vlastnostmi, které je významným způsobem odlišují od konkurenčních produktů stejné kategorie. Dvoupásmový přístupový bod s podporou PoE Wireless N Dual Band Gigabit Access Point DAP-2553 od společnosti D-Link představuje řešení pro instalaci bezdrátových lokálních sítí (WLAN) podle návrhu standardu 802.11n. Tento přístupový bod, určený pro instalaci v interiéru, umožňuje administrátorům vytvořit dobře ovladatelnou a rychlou bezdrátovou síť.

DAP-2553 přináší technologii wireless N s pokrytím bez mrtvých zón a s rychlostí přenosu až 300 Mb/s v bez­drátovém pásmu 2,4 GHz nebo 5 GHz. Díky podpoře pro Wi-Fi Multimedia (WMM) Quality of Service je vhodný pro audio, video a hlasové aplikace. Zařízení navíc podporuje vyrovnávání zátěže pro optimální přenos

Vlastnosti:

  • cenově výhodný AP s podporou dvou frekvenčních pásem pro Wi-Fi
  • port gigabitového Ethernetu s technologií PoE
  • Stream Engine – automatické QoS
  • možnost nastavení pravidel řízení přístupu
  • přenosová rychlost až 300 Mb/s
  • podrobná správa sítě s podporou webového browseru či SNMP v3
  • zabezpečení pomocí WPA2 Enterprise/Per­sonal, WPA, WEP
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).