Hlavní navigace

D-LINK HLÁSÍ ROSTOUCÍ SVĚTOVOU POPTÁVKU PO GIGABITOVÝCH ETHERNETOVÝCH PŘEPÍNAČÍCH ŘADY xSTACK

[Tisková zpráva] Londýn, 8. prosince 2006 – Společnost D-Link, dodavatel end-to-end síťových řešení pro podniky a domácnosti, dnes ohlásila silný zájem o svoje gigabitové ethernetové přepínače řady xStack mezi firemními zákazníky z celého světa. Tyto přepínače byly uvedeny na trh právě před 15 měsíci.

Sdílet

Podle přehledu In-Stat za 2. čtvrtletí 2006 jsou dnes přepínače xStack od D-Link používány ve 20,7 % všech instalací portů přepínačů LAN na celém světě, což znamená obsazení druhé příčky v žebříčku devíti dodavatelů v tomto oboru. In-Stat také vyhodnotil D-Link jako světově největšího dodavatele neřiditelných přepínačů s celkem 7,5 miliony instalovaných portů. Čísla také ukazují, že D-Link poskočil z šestého na páté místo z hlediska celosvětového podílu na trhu řiditelných L2/L3 přepínačů, kde nyní zaujímá 3,7 %. Podobně vzrostl podíl společnosti na trhu řiditelných nemodulárních L2 přepínačů na 6%, což způsobil postup D-Link ze čtvrtého na třetí místo.

„Je mnoho důvodů, proč xStack našel tak výraznou odezvu u IT profesionálů v Evropě i jinde ve světě,“ řekl Kevin Wen, prezident D-Link Europe. „Za prvé, tato řada si rychle získala reputaci svojí kvalitou a tím také dlouhou životností. Zákazníci vědí, že když si koupí D Link, tak jim produkt vydrží. Za druhé, podporujeme tento produkt velmi výhodnou doživotní zárukou a servisním balíčkem, abychom naše zákazníky zbavili všech starostí.“

Wen dodává: „Jsme hrdí, že jsme s produkty xStack tak výrazně uspěli za tak krátkou dobu a mezi silnou konkurencí na trhu. Další vylepšování, které provádíme u řady xStack, zajistí posílení naší nabídky pro zákazníky a pokračující vzestup na trhu.”

O přepínačích xStack
Rodina přepínačů D Link xStack přináší přesvědčivou kombinaci výkonu, flexibilní rozšiřitelnosti, robustních zabezpečovacích funkcí, vícevrstvé QoS (Quality of Service), napájení přes Ethernet (PoE) a možnosti redundantního napájení. Přepínače xStack, určené pro nasazení na úrovni pracovních skupin a podporující správu přes jednu IP adresu (D-Link SIM), mohou být začleněny do virtuálního stohu pro hladkou integraci s gigabitovými L3 přepínači v jádru sítě a vytvořit tak část víceúrovňové síťové struktury s vysokorychlostní páteří a centralizovanými servery.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).