Hlavní navigace

D-Link inovuje produktovou řadu DSL modemů

[Tisková zpráva] Luxusní ADSL modemy podporují nejnovější standardy pro vysokorychlostní přenos dat

Sdílet

Praha 27. listopadu 2008 – D-Link, výrobce end-to-end síťových řešení pro firmy i domácnosti, inovuje svou produktovou řadu DSL modemů – nové modely podporují nejnovější standard ADSL2+ a poskytují rychlost až 24 Mb/s pro stahování dat (downstream). Navíc je v nich implementován jeden z nejlepších chipsetů pro zajištění náročných požadavků na QoS (Quality of Service) funkce a stabilitu přenosů.

Výrazné obnovy se dočkala řada DSL modemů společnosti D-Link, která ohlásila celkem tři nové modely. Jde o modely DSL-2641B, DSL-2543B a DSL-321B. Tuto produktovou řadu pak uzavírá model DSL-2741B, který je jediným zástupcem s technologií Wireless N a na trhu je již nějakou dobu k dispozici. Nové modely se kromě podpory ADSL2+ s rychlostí stahování až 24 Mb/s a funkcemi pro zabezpečení sítě a zajištění kvality přenosu (QoS) mohou pochlubit firewallovou ochranou, SPI a chrání i před útoky typu Denial of Service (DoS). Dále pak podporují standard TR-069 pro vzdálenou správu zařízení telekomunikačním operátorem.

DSL-2641B – nahrazuje produkt DSL-G684T
Bezdrátový „zelený“ ADSL modem a směrovač DSL-2641B je cenově dostupné vysokorychlostní řešení pro domácnost a malou kancelář. Toto zařízení se 4-portovým 10/100 switchem (Annex B) obsahuje 802.11g rozhraní WLAN, které podporuje bezdrátový přenos rychlostí až 54Mb/s a také součinnost s bezdrátovými 802.11b zařízeními ve frekvenčním pásmu 2,4 GHz.

DSL-2543B – nahrazuje produkt DSL-584T
ADSL2+ (Annex B) modem a směrovač se 4 porty DSL-2543B je všestranný vysokorychlostní směrovač, který se ideálně hodí pro zajištění vysokorychlostního připojení k internetu pro každou domácnost nebo malou kancelář. Intuitivní průvodce D-Link Click‘n Connect (DCC), který se spouští přímo z dodávaného CD, pomáhá nainstalovat a nakonfigurovat zařízení, aniž by uživatel musel mít nějaké odborné znalosti.

DSL-321B – nahrazuje DSL-380T
ADSL2+ ethernetový modem DSL-321B je vysokorychlostní širokopásmový modem pro použití v domácnosti nebo kanceláři. Je vhodný pro sítě všech hlavních poskytovatelů internetových služeb (vestavěna rozsáhlá databáze evropských ISP).

DSL-2741B
ADSL2/2+ modem+směrovač Wireless N DSL-2741B je všestranný, vysoce výkonný směrovač pro domácnost a malou kancelář, který poskytuje až 4krát rychlejší bezdrátové spojení než platforma 802.11g. Jako jediný zástupce DSL modemů podporuje technologii Wireless N.

Všechny uvedené modemy společnosti D-Link jsou nyní v prodejních kanálech již dostupné.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).