Hlavní navigace

D-LINK PŘEDSTAVÍ NA VON EUROPE SOUBOR VoIP ŘEŠENÍ

[Tisková zpráva] Londýn, 9. května 2006 – Společnost D-Link představí na konferenci a výstavě VON Europe (15.–18. května ve Stockholmu) řadu produktů V-Series pro telefonování přes Internet (VoIP), která je zaměřena na domácí uživatele a malé a střední firmy na nově se rozvíjejícím trhu.

Sdílet

Na stánku C668 bude k vidění nová rodina VoIP produktů V-Series, obsahující koncové adaptéry, směrovače, brány, telefonní adaptéry a IP telefony – vše, co uživatelé potřebují pro rychle a snadné zavedení VoIP. D-Link bude vystavovat také HorstBox, zcela nové VoIP ISDN integrované přístupové zařízení (IAD), které nabízí malým podnikům všestranné centralizované komunikační řešení. Kromě toho uvede společnost novou řadu elegantních véčkových Wi-Fi telefonů V-Series, která umožňuje uživatelům telefonovat, aniž by museli sedět přímo u svého počítače.

„Nové portfolio V-Series je součástí naší strategie, která má VoIP mnohem více zpřístupnit širšímu okruhu uživatelů a umožnit jim získat co nejrychleji výhody v podobě úspory nákladů na telefonování,“ řekl Osbert Ong, manažer produktů D-Link Europe.

Produkty řady D-Link V-Series, které byly dříve dodávány pouze na zakázku, jsou založeny na protokolu SIP (Session Initiation Protocol) a jsou kompatibilní s provozovanými SIP službami. Kromě funkcí pro běžné uživatele, malé a domácí kanceláře a malé a střední podniky nabízejí tyto produkty také rozšířené funkce, jako je QoS, management a remote provisioning, které se ideálně hodí pro firmy, působící na trhu telekomunikací a ISP.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).