Hlavní navigace

D-Link představil nákladově efektivní desetigigabitové řešení

[Tisková zpráva]

Sdílet

D-Link představil nákladově efektivní desetigigabitové řešení vyhovující požadavkům podnikům na velkou přenosovou kapacitu

D-Link uplatňuje svoji strategii a uvádí na trh nové technologie za přijatelné ceny 

Eschborn, 26. ledna 2005 — Společnost D-Link představila desetigigabitové přepínače za neobyčejně přijatelnou cenu. Uvádí na trh nové modely stohovatelných L3 přepínačů vybavených 24 nebo 48 gigabitovými porty a 10G moduly. Toto řešení je vhodné zejména pro střední a velké podniky s náročnými požadavky na přenosovou kapacitu.

V současnosti si zákazníci mohou vybrat mezi přepínačem DXS-3326GSR s 24 porty a přepínačem DXS-3350SR s 48 porty. Oba modely obsahují rozšiřující modulový slot pro dva desetigigabitové porty XFP pro připojení k páteřní síti.
Desetigigabitový modul DEM-420X je určen pro desetigigabitové přepínače; podporuje dva desetigigabitové uplinky. Aby bylo řešení kompletní, nabízí společnost D-Link dva kombinované vysílače-přijímače (transceivery): model DEM-421XT nabízí dosah až 300 m pomocí vícevidového (multi-mode) optického kabelu a model DEM-422XT nabízí dosah až 10 km pomocí jednovidového (single-mode) optického kabelu.

„Naši podnikoví zákazníci se na nás stále častěji obracejí při hledání flexibilních a nákladově efektivních řešení vyhovujících nejnovějším standardům odvětví. Naše gigabitové přepínače třetí vrstvy patří v současnosti mezi nejvýkonnějších na trhu. Poté, co jsme rozšířili tyto přepínače na kompletní desetigigabitové řešení, nabízíme našim podnikovým zákazníkům nákladově efektivní řešení s flexibilní konfigurací a možností stohování. Uvědomujeme si, že naši zákazníci jsou vystaveni obtížným a rychle se měnícím tržním podmínkám, a proto neustále vyvíjíme naše řešení tak, abychom vyhověli měnícím se požadavkům,“ říká Jasmina Bratonja (regionální manažer) z pobočky D-Linku pro východní Evropu.


V případě zájmu další informace, prosím kontaktujte:
Kontakt na společnost D-Link
Aleš Hill
D-Link Česká republika
Václavské náměstí 36
Praha 1
Tel +420 222 191 138
Fax +420 222 191 099
E-Mail: ahill@dlink.cz

Kontakt na PR agenturu
Patrik Schober
PRAM
Na Moráni 5
128 00 Praha 2
Tel.+ Fax: 224 913 000

E-Mail: patrik.schober@pram­.cz

O společnosti D-Link
Společnost D-Link, která byla založena v roce 1986, je největším výrobcem síťových produktů mimo území USA. Společnost dosáhla pozice jednoho z předních dodavatelů síťových a komunikačních řešení pro malé a střední firmy a v oblasti širokopásmových aplikací díky svým inteligentním, jednoduchým a cenově efektivním řešením pro sdílení širokopásmových připojení, bezdrátové sítě a IP telefonii.

D-Link Central Europe sídlí v německém městě Eschborn poblíž Frankfurtu a svými službami pokrývá Německo, Rakousko, Švýcarsko a východní Evropu. Vlastní prodejní dceřiné společnosti ve Vídni, Curychu, Varšavě, Budapešti a v Praze. V rámci programu D-Link Campus společnost nabízí školení a konzultace ohledně technologií a produktů.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).