Hlavní navigace

D-Link představuje novou internetovou kameru

[Tisková zpráva]

Sdílet

D-Link představuje novou internetovou kameru

Praha, 31 .srpna 2005 – Bezdrátová internetová kamera D-Link SECURICAM Network DCS-2100G je určena pro firmy nebo domácí uživatele, kteří chtějí plně vybavený dohlížecí systém, poskytující velmi kvalitní dálkové monitorování obrazu a zvuku přes Internet.

Bezdrátová internetová kamera DCS-2100G se připojuje přímo do bezdrátových 802.11g nebo 10/100Mb/s et­hernetových širokopásmových sítí a umožňuje sledovat přenos z kamery a ovládat ji z libovolného místa na světě pomocí prohlížeče Internet Explorer verze 6. Díky vlastní IP adrese a vestavěnému webovému serveru lze DCS-2100G umístit kdekoli v síti a není třeba připojovat ji přímo k PC.

Při dálkovém prohlížení obrazu a poslouchání zvuku z DCS-2100G můžete okamžitě pořizovat záběry přímo z webového prohlížeče. DCS-2100G má rozšířené zobrazovací funkce, nabízející až 4násobný digitální zoom pro zvětšení určitých oblastí. Může také přenášet obraz z místností s minimálním osvětlením, což ji činí ideální pro použití v noci.

DCS-2100G dodržuje normu Universal Plug & Play (UPnP™), která umožňuje počítačům se systémem Windows® XP rozpoznat DCS-2100G a automaticky ji přidat do sítě. DCS-2100G může být jako síťové zařízení ovládána a sledována prostřednictvím okna „Místa v síti“.

Po zaregistrování u některé z mnoha bezplatných služeb dynamických DNS můžete pro svoji kameru vytvořit vlastní webovou adresu (např. ve tvaru www.mojekamera­.mojeddns.com). To vám umožní vzdálený přístup ke kameře a monitorování vašeho sídla, aniž byste si museli pamatovat IP adresu, a to i v případě, že byla IP adresa vaším poskytovatelem připojení k Internetu změněna. Dodávaný plně funkční software rozšiřuje možnosti sledování a ovládání DCS-2100G. Můžete současně sledovat přenos z až 16 kamer najednou, používat manuální nebo naprogramované nahrávání obrazu/zvuku na pevný disk a nastavit kameru na nahrávání záznamu nebo odesílání varovných e-mailů při aktivaci detektoru pohybu.

Bezdrátovou internetovou kameru DCS-2100G lze používat v domácnostech nebo v kancelářích. Díky jednoduché instalaci a vestavěnému webovému rozhraní se dá DCS-2100G snadno integrovat do vašeho síťového prostředí. Získáte tak všechny potřebné zabezpečovací funkce a hlavně klidnou mysl. * 4× digitální zoom zvětšuje obraz pomocí 4násobného zvětšení pixelů ve vybrané části obrazu. ** Citlivost na světlo 1 lux.

V případě zájmu o další informace, prosím klikněte zde nebo kontaktujte:

Kontakt na společnost D-Link Aleš HillD-Link
Česká republika
Václavské náměstí 36110 00
Praha 1
Tel +420 224 247 500
Fax +420 224 234 967
E-Mail: ahill@dlink.cz
http://www.dlin­k.cz/

Kontakt na PR agenturu
Jana Zacios
PRAM
Na Moráni 5128 00
Praha 2
Tel.+ Fax: 224 913 000
E-Mail: jana.zacios@pram.cz

O společnosti D-Link
Společnost D-Link, která byla založena v roce 1986, je největším výrobcem síťových produktů mimo území USA. Společnost dosáhla pozice jednoho z předních dodavatelů síťových a komunikačních řešení pro malé a střední firmy a v oblasti širokopásmových aplikací díky svým inteligentním, jednoduchým a cenově efektivním řešením pro sdílení širokopásmových připojení, bezdrátové sítě a IP telefonii.

D-Link Central and Eastern Europe sídlí v německém městě Eschborn poblíž Frankfurtu a svými službami pokrývá Německo, Rakousko, Švýcarsko a východní Evropu. Vlastní prodejní dceřiné společnosti ve Vídni, Curychu, Varšavě, Budapešti, Praze, Bukurešti a Sofii.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).