Hlavní navigace

D-Link představuje novou IP kameru DCS-7410 v outdoorovém provedení

[Tisková zpráva] Přítomnost infračervené LED diody zajišťuje natáčení i v temných koutech a v noci

Sdílet

Praha 7. října 2009 – D-Link, dodavatel end-to-end síťových řešení pro firmy i domácnosti, uvádí na trh novou denní/noční internetovou kameru DCS-7410, která se může jako první z portfolia kamerových IP řešení pochlubit svým jedinečným outdoorovým provedením a zabudovaným infračerveným LED reflektorem pro natáčení v noci. Nová bezdrátová kamera s 1,3″ CCD snímačem Sony a 16-ti násobným digitálním zoomem pro zvětšení obrazu je schopná monitorovat objekty až do vzdálenosti 30 metrů.

DCS-7140 je určena pro malé a střední podniky nebo domácnosti a umožňuje pořizování videozáznamů nebo statických snímků v různých světelných podmínkách a rovněž dálkový dozor přes internet po celý den (24/7). Díky výkonnému implementovanému systému SoC (System-on-Chip) kamera poskytuje vysoce kvalitní video komprese v reálném čase, a to ve dvou formátech Motion JPEG (MJPEG) a MPEG-4.

Díky certifikovanému krytí IP66, které je odolné proti vlivům povětrnosti i dešti, a možnosti napájení přes ethernet PoE 802.3af, může být kamera umístěna bezpečně kdekoliv venku. DCS-7140 je navíc obalena robustním hliníkovým pouzdrem, které brání dalšímu poškození.

„Během roku 2009 jsme uvedli na trh novou řadu IP kamer, které využívají nejmodernější technologie a mají vynikající kvalitu barev i při slabém osvětlení, detekci pohybu, vestavěný mikrofon a další progresivní vlastnosti. DCS-7410 je však první kamerou, která mimo uvedené vlastnosti nabízí také opravdu outdoorové provedení a LED přisvícení,″ uvádí Aleš Pícl, generální ředitel společnosti D-Link.

Inteligentní dohlížecí systém
Střežení domu nebo kanceláře je možné i přes 3G mobilní síť pomocí kompatibilního mobilu, PDA nebo 3G přehrávače videa. Uživatel může tedy pohodlně a flexibilně sledovat aktuální přenos z kamery v reálném čase. Pomocí dodávaného softwaru D-ViewCam je možné sledovat obraz až 32 kamer najednou, nastavit manuální nebo naprogramovaný záznam obrazu na pevný disk a nastavit nahrávání videa nebo odesílání varovných e-mailů při aktivaci detektoru pohybu.

Nová kamera D-Link DCS-7410 se na trhu objeví v průběhu října 2009 za doporučenou koncovou cenu 6 829 Kč bez DPH. Pro více informací o společnosti D-Link, prosím, navštivte www.dlink.cz.

O společnosti D-Link
D-Link, který slaví v tomto roce 23 let „budování sítí pro lidi“, dosáhla pozice jednoho z předních dodavatelů síťových broadbandových digitálních prvků pro hlasovou a datovou komunikaci a řešení pro digitální domácnosti, malé a střední podniky či velké společnosti. Celosvětově dodává 21 % všech LAN přepínacích portů a před ním se drží již jen společnost Cisco. D-Link byl nedávno zahrnut do přehledu nejúspěšnějších světových společností působících v oblasti informačních technologií v BusinessWeek Magazine „Info Tech 100“.

D-Link má zastoupení ve 20 zemích po celé Evropě s centrem v Londýně. Tento region je pro společnost strategicky důležitý a představuje jednu třetinu jejích globálních příjmů.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).