Hlavní navigace

D-Link přichází na trh s nabídkou kompletních IP kamerových řešení včetně NVR

[Tisková zpráva] Pro zákazníky jsou připraveny startovací balíčky za výhodnou cenu

Sdílet

Praha 7. října 2009 – D-Link, dodavatel end-to-end síťových řešení pro firmy i domácnosti, reaguje na rychlý růst trhu IP dohlížecích řešení a představuje svoji strategii v této oblasti včetně speciálních produktových balíčků pro zákazníky.

Během roku 2009 uvedl D-Link na trh novou řadu IP kamer, které využívají nejmodernější technologie a mají vynikající kvalitu barev i při slabém osvětlení, detekci pohybu, vestavěný mikrofon a další progresivní vlastnosti. Toto portfolio bude rozšiřovat v roce 2010, kdy uvede na trh také mimořádně důležitý prvek – sadu NAS a SAN zařízení pro ukládání dat, vytvořených speciálně pro potřeby IP dohledu.

Zájem o IP dohled povzbuzuje mnoho faktorů. Hlavním z nich je, že starším analogovým systémům už dochází dech. V odvětvích, jako je skladování nebo doprava, je nyní video dohled nezbytný pro splnění provozních předpisů a požadavků pojišťoven. Ve vzdělávacích zařízeních roste zájem o bezpečnost žáků, kteří se pohybují v jejich prostorách. Mnoho škol a kolejí také nedávno zmodernizovalo svoji infrastrukturu – nejsou zatíženy dědictvím sítě, která byla v průběhu několika let postupně improvizovaně poskládána z toho, co bylo zrovna k mání. Začínají s čistým, nepopsaným listem a mohou začít uvažovat o zavedení nových síťových služeb a aplikací a dosažení vyššího stupně návratnosti investic.

D-Link proto uvádí sadu řešení, která mají pomoci prodejcům při pronikání na tento trh. „Věříme, že rok 2010 bude rokem, ve kterém se trh IP dohledu opravdu rozroste. D-Link bude první – a možná i jediný – výrobce, který bude nabízet kompletní řešení. Teď je ta správná chvíle naskočit na palubu,” tvrdí Aleš Pícl, generální ředitel společnosti D-Link.

Základní balíček „Lite“ je tvořen bezdrátovou internetovou kamerou DCS-2121 a cenově dostupným síťovým videorekordérem DNS-722–4, v balíčku s názvem „Standard“ se skrývají dvě kamery DCS-3110 a DNS-722–4, který je napěchován pokročilými funkcemi pro nahrávání videozáznamu, ovládání kamer a dálkový přístup přes internet a konečně balíček „Professional“, který obsahuje tři kamery DCS-3420 s NVR DNS-726–4.

D-Link považuje společnou nabídku všech těchto prvků za přirozený vývoj. Během několika příštích měsíců se proto chystá dodat prodejcům plně funkční sady IP dohlížecích řešení, která mohou uvést na trh pro firmy a veřejný sektor. „Budeme první firmou, která to udělá, a tím pádem také prvním obchodním partnerem, který skutečně zpřístupní tuto velkou příležitost prodejcům,” dodává Pícl.

Pro více informací o společnosti D-Link, prosím, navštivte www.dlink.cz.

O společnosti D-Link
D-Link, který slaví v tomto roce 23 let „budování sítí pro lidi“, dosáhla pozice jednoho z předních dodavatelů síťových broadbandových digitálních prvků pro hlasovou a datovou komunikaci a řešení pro digitální domácnosti, malé a střední podniky či velké společnosti. Celosvětově dodává 21 % všech LAN přepínacích portů a před ním se drží již jen společnost Cisco. D-Link byl nedávno zahrnut do přehledu nejúspěšnějších světových společností působících v oblasti informačních technologií v BusinessWeek Magazine „Info Tech 100“.

D-Link má zastoupení ve 20 zemích po celé Evropě s centrem v Londýně. Tento region je pro společnost strategicky důležitý a představuje jednu třetinu jejích globálních příjmů.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).