Hlavní navigace

D-Link přidává ke svojí řadě xStack bohatě vybavenou rodinu gigabitových L2+ přepínačů

[Tisková zpráva] Londýn, 2. března 2006 – Společnost D-Link oznámila zavedení dvou nových gigabitových přepínačů na 2. vrstvě s rozšířenými funkcemi (L2+), které přinášejí malým a středním podnikům i velkým společnostem neobyčejný výkon, flexibilitu, bezpečnost a kvalitu služeb (QoS) na více vrstvách.

Sdílet

Řada xStack DGS-3400 nabízí velkou hustotu gigabitových portů pro připojení stolních počítačů, SDP optické připojení, uplink pro 10gigabitový Ethernet a rozšíření funkcí 2. vrstvy (L2+). Přepínače pro pracovní skupiny mohou tvořit stoh na přístupové vrstvě a umožňují bezproblémovou integraci s primárními přepínači na 3. vrstvě a vytvoření části víceúrovňové síťové struktury s vysokorychlostní páteří a centralizovanými servery.

„Naše řada firemních přepínačů xStack obsahuje produkty pokrývající všechny potřeby podnikání a toto portfolio neustále rozšiřujeme a vyvíjíme podle požadavků zákazníků,“ vysvětluje Osbert Ong, produktový manažer D-Link Europe. „Uváděná rodina L2+ přepínačů dává malým a středním podnikům a pracovním skupinám velmi výkonné ekonomické řešení, které má mnoho vlastností a funkcí 3. vrstvy (L3) a nabízí přitom flexibilitu, potřebnou zejména v sítích menších podniků,“ pokračuje Ong, a dodává: „Je to naše odpověď na specifické požadavky jednotlivých firem.“

Rodina DGS-3400 zahrnuje modely s 24 a 48 gigabitovými porty, nabízející mnoho významných výhod, mezi něž patří:

  • 4 combo SFP optické gigabitové porty
  • Až 3 volné sloty pro doplňkové 10gigabitové ethernetové uplinky
  • Virtuální stohování až 32 jednotek nebo fyzické vysokorychlostní stohování
  • Připravenost pro IPv6 (IPv6 Access Control List, IPv6 Class of Service)
  • Rozšířená sada funkcí L2+ nabízí více než funkce 2. vrstvy
  • L2/L3/L4 Multi-layer Access Control List a QoS
  • Zvýšené zabezpečení, například TACACS+, vazba MAC-IP
  • Rozsáhlá podpora VLAN včetně GARP/GVRP
  • Segmentace provozu a řízení šířky pásma s omezením až na 64Kb/s

Modely DGS-3400, tak jako všechny naše přepínače xStack, podporují unikátní funkci D-Link Zone Defense pro aktivní zabezpečení sítě a jsou dodávány spolu se sadou servisních a podpůrných služeb.