Hlavní navigace

D-Link rozšiřuje svou nabídku...

[Tisková zpráva]

Sdílet

D-Link rozšiřuje svou nabídku bezpečnostních produktů Firewall pro malé a střední firmy

Praha, 13.února 2004  – Trh s firewally se rychle rozrůstá a společnost D-Link usiluje o získání významného podílu na tomto trhu. Proto nyní společnost představila zcela novou řadu firewallů a jako první se do prodeje dostává DFL-700. S tímto produktem se společnost D-Link primárně zaměřuje na malé a střední firmy, které potřebují nákladově efektivní avšak pokročilé bezpečnostní řešení, které se snadno instaluje a spravuje.

V nadcházejících pěti letech se předpokládá dramatický nárůst poptávky po bezpečnostních produktech včetně firewallů a společnost D-Link má zájem na získání významného podílu na tomto trhu. Společnost proto představuje zcela novou řadu pokročilých firewallů, která bude zpočátku zastoupena dvěma produkty – DFL-700 a DFL-1100. Prvním produktem, který bude uveden na trh v lednu 2004 je DFL-700. Cílovou skupinou pro tento produkt jsou především malé a střední firmy požadující nákladově efektivní řešení, které bude splňovat jejich požadavky na zabezpečení a které se bude snadno instalovat a spravovat.

„Naším cílem je nabídnout kompletní řadu bezpečnostních produktů pro distribuční kanály i pro koncové zákazníky. V současnosti nabídka společnosti D-Link zahrnuje VPN routery, IP kamery a "Service Gateways“. Nyní podnikáme další významný krok k uvedení nové série výkonných firewallů. Naši partneři a koncoví zákazníci tak získají přístup k širokému portfoliu bezpečnostních produktů, které jim umožní vytvářet různá řešení," uvedl Klaus Dieter Hesse, generální ředitel D-Link Germany GmbH a viceprezident D-Link pro střední a východní Evropu.

DFL-700 je velmi výkonný firewall mimo jiné s podporou filtrování obsahu, formování provozu, pokročilého šifrování (například DES, 3DES a AES). Zařízení podporuje až 200 IPSec VPN tunelů.

Malé firmy bez vlastních IT oddělení často hledají produkty, které se snadno konfigurují a spravují, avšak stále požadují vysokou úroveň zabezpečení. DFL-700 všechny tyto požadavky bezezbytku splňuje. Stručné charakteristiky DFL-700:
 – 10/100 Mbps WAN pro připojení například ke kabelovému nebo ADSL modemu
 – 10/100 Mbps LAN a DMZ port
 – Až 200 IPSec VPN tunelů
 – Kontrola paketů (Stateful Packet Inspection – SPI)
 – Formování provozu (traffic shaping)
 – Trojnásobné šifrování dat (Triple Data Encryption – 3DES)
 – Pokročilý standard šifrování (Advanced Encryption Standard – AES)
 – Seznam pro řízení přístupu (Access Control List – ACL)
 – Podpora NAT/PAT/směrování
 – Snadná konfigurace a správa přes webové rozhraní

Fotografii produktu stáhnete po kliknutí zde.

V případě zájmu o další informace, prosím kliněte zde nebo kontaktujte:

Kontakt na společnost D-Link
Holger Wagner / Monica Reccius
D-Link Deutschland GmbH
Schwalbacher Strasse 74D-65760 Eschborn
Germany
Tel.: +49 (0) 6196 7799–0
Fax: +49 (0) 6196 7799–300
E-Mail: hwagner@dlink.de nebo mreccius@dlink.de

Kontakt na PR agenturu
Patrik Schober
PRAM
Na Moráni 5
128 00 Praha 2
Tel.+ Fax: 224 913 000
E-Mail: patrik.schober@pram­.cz

O společnosti D-Link
Společnost D-Link, která byla založena v roce 1986, je největším výrobcem síťových produktů mimo území USA. Společnost dosáhla pozice jednoho z předních dodavatelů síťových a komunikačních řešení pro malé a střední firmy a v oblasti širokopásmových aplikací díky svým inteligentním, jednoduchým a cenově efektivním řešením pro sdílení širokopásmových připojení, bezdrátové sítě a IP telefonii.

D-Link Central Europe sídlí v německém městě Eschborn poblíž Frankfurtu a svými službami pokrývá Německo, Rakousko, Švýcarsko a východní Evropu. Vlastní prodejní dceřiné společnosti ve Vídni, Curychu, Varšavě, Budapešti a v Praze. V rámci programu D-Link Campus společnost nabízí školení a konzultace ohledně technologií a produktů.
Navštivte D-Link na Internetu na adresách: http://www.dlink.pl (anglická verze).

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).