Hlavní navigace

D-Link rozšiřuje svůj tým

[Tisková zpráva] Nový pracovník přispěje ke zkvalitnění poskytovaných služeb a k dalšímu růstu společnosti

Sdílet

Praha 4. ledna 2011 – D-Link, přední výrobce síťových a komunikačních řešení, posiluje svůj obchodní tým o Tomáše Mathausera, který od ledna nastoupil na pozici Key Account Manager. Ve své nové funkci bude zodpovědný za rozvoj prodeje Business Solution produktů ve spolupráci s partnery a udržení úrovně spokojenosti zákazníků.

 

Tomáš Mathauser (35) přichází do D-Linku ze společnosti Tech Data Distribution, respektive její divize Azlan, kde působil ve funkci produktového manažera. Předtím pracoval jako obchodní specialista ve firmě RLC Praha, kde se podílel na marketingových aktivitách, rozvoji partnerských vztahů a vytváření nových obchodních příležitostí. V oblasti IT má Tomáš Mathauser více než desetileté zkušenosti.

 „Tomáš je IT profesionál s dlouhodobými zkušenostmi a dobrými znalostmi  v oboru. Pro D-Link bude Tomáš Mathauser nepochybně přínosem,” uvádí Aleš Pícl, ředitel společnosti D-Link Česká republika, Slovensko a Bulharsko. 

 

Tomáš Mathauser je ženatý a ve svém volném čase se věnuje sportu, zejména hokeji a lyžování. K jeho zálibám patří také sci-fi literatura.

 

DNS-726–4 x1 + D-ViewCAM NVR management software

Pro více informací o společnosti D-Link, prosím, navštivte www.dlink.cz nebo www.facebook.com/dlin­kcz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).