Hlavní navigace

D-LINK SÁZÍ NA 11n.

[Tisková zpráva] D-Link podporuje a investuje do připravované technologie 11n, která má být v roce 2007 schválena jako nový standard bezdrátové komunikace 802.11n

Sdílet

Londýn, 6. února 2006 – Společnost D-Link oznámila svoje rozhodnutí zaměřit se na technologii 802.11n. Společnost D-Link podporovala standard EWC, který byl nyní přijat jako koncept IEEE 802.11n. Společnost je přesvědčena, že návrh standardu 11n připravuje cestu pro přehlednější trh a podporuje koncepci vývoje standardizovaných produktů, schopných vzájemné spolupráce.

První návrh 11n byl schválen v lednu 2006. Tato nová norma nabízí spotřebitelům a zejména firmám významné výhody, jako je spolupráce mezi dodavateli a také standardizace volitelných a doplňkových funkcí, například dynamického 40MHz režimu, využívajícího dvojici kanálů pro rozšíření propustnosti, a techniky sdružování paketů (packet bursting), umožňující dosáhnout vyšších rychlostí.

„Společnost D-Link aktivně investovala do procesu přípravy a schvalování návrhu 11n ve spolupráci s našimi technologickými partnery“, vysvětluje AJ Wang, vedoucí technologického rozvoje D-Link. „Konečné schválení 11n zajistí, že produkty D-Link budou schopné spolupracovat s jinými a budou dále na špičce trhu s novými vysokorychlostními standardizovanými bezdrátovými řešeními,“ uzavírá Wang.

D-Link bude pokračovat v podpoře svojí řady MIMO a současně vyvíjet na základě koncepce 11n nové porfolio, které bude obsahovat bezdrátové širokopásmové směrovače a také CardBus, PCI a USB adaptéry. Jakmile bude dokončeno závěrečné schválení normy 802.11n, předpokládá D-Link její rozsáhlé rozšíření a uplatnění, jelikož mnoho zákazníků prozatím odložilo modernizaci proprietární technologie MIMO právě s ohledem na očekávaný nový kompatibilní bezdrátový standard.

Jakmile bude provedeno závěrečné schválení, rozšíří D-Link standard 802.11n do celého svého portfolia produktů.

O společnosti D-Link
Společnost D-Link, která byla založena před 20ti lety v roce 1986, je největším výrobcem síťových produktů mimo území USA. Společnost dosáhla pozice jednoho z předních dodavatelů síťových broadbandových digitálních prvků pro hlasovou a datovou komunikaci a řešení pro digitální domácnosti, malé a střední podniky či velké společnosti. S miliony vyrobených a distribuovaných síťových a komunikačních produktů má D-Link významné postavení na trhu a jeho produkty vykazují vysoký poměr cena/výkon. D-link má zastoupení ve 20 zemích po celé Evropě.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).